Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
no normalnie patrząc tak na ta fotkę to widzę Karasia :shock: no sami spójrzcie Karaś jak miły bóg, tylko dolny przycisk czerwony-taka różnica :))


Ostatnio zmieniony przez Maras 2018-09-18, 16:52, w całości zmieniany 1 raz
:
Maras, gdybym miał 1600 Ojro to już bym sprawdzał kto ma konto..

[ Dodano: 2018-09-18, 16:55 ]
Karasiowi brakuje pilnika ruchomego ;)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314 napisał/a:

Karasiowi brakuje pilnika ruchomego ;)


oj tam czepia się szczegółów, a Svedos obiecał, że się poprawi i następny projekt będzie hanharto-tutimo podobny, więc będzie pozycjoner z lunetą obrotową i postarzona koperta by wyglądał jak te z 1940 roku, no i ja normalnie mu wierzę i czekam na ten dzień co nadejdzie :D

póki co i tak nie jet źle, tylko popatrz:


Ostatnio zmieniony przez Maras 2018-09-18, 17:00, w całości zmieniany 1 raz
:
A wręcz jest dobrze, bo taki zmodowany VJ7750 z Hanharta w naprawie pewnie drogi. A Karasia każdy kowal wyklepie małym młotkiem cool

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Mnie to się w tym stylu to letecki pepik od Longinesa podoba.
Pogodziłby was. Bo i tani w naprawie i nie tak drogi jak hanhart i sporo lepszy jak karaś.
;)

[ Dodano: 2018-09-18, 17:25 ]
Szymon napisał/a:
prezesso napisał/a:

Btw za grosze kupił.


Nawet mnie nie denerwuj....
ale tam chyba coś było trafione (osłona koronki miała jakieś niefabryczne śruby czy coś? - nie pamiętam dobrze) i to obniżało cenę.


Wskazówka spadła. To wszystko.

Skate or die!
:
Cytat:
sporo lepszy jak karaś


Nie pisz tak, nie rób tego Marasowi :twisted:

:
Na Kizi pojawił się ostatnio Longines Majatek, za ponad 9k PLN. I zszedł szybko, aukcji już nie ma.

Antisocial and faceless...
:
Ale mnie o reedycję chodziło. Ona nowa jest sporo tańsza jak ten używany hanhart.

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
Ale mnie o reedycję chodziło. Ona nowa jest sporo tańsza jak ten używany hanhart.
Obrazek

Z obecnej* gamy Longina zajmuje drugie miejsce. Zaraz po LLD.


* Choć podobno skończyli produkcję tego modelu.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Oj tam Bulva jest.


Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi, :shock: i, że niby ma zastąpić 1935 :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Jasna sprawa ;)

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Ta polerka imo średnio tutaj pasuje... ale dla Ciebie to chyba nie jest istotne ;)

:
Z Lonżinów linii Heritage tylko ten do mnie gada na tyle żeby rozważyć zakup:

Tyle, że w tym zasięgu cenowym jest Hanhart, Sinn, Guinand albo Dodane - a z nimi większy szacun na dzielni.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.