Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
Tylko Damasko czy Sinn to jedno zero więcej na metce :)
Timex ostatnio szaleje, widać że ktoś z głową tam planuje produkty.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Mnie generalnie nie przeszkadzają loga i marki, chyba że takie pretensjonalne i pseudo-prestiżowe :twisted:

A nowe czasexy super, tylko nie mój rozmiar - patrzyłem na stronie i są większe modele, ale brzydkie...

:
Wpadł i wierci dziurę w brzuchu


Fota Cabiego.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, świetny jest - tylko za mały :(

:
Santino napisał/a:
Dorian06, świetny jest - tylko za mały :(

Jak mały :?: To ma 40mm i praktyczne bez lunety. Choć może masz rację :?: hmmm

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
No przecie mierzyłem już u Cabiego.
Za mały.

:
Oglądałem na żywo PRXa. Fajne toto. W dodatku kwarc fajniejszy od automatu.
Na zdjęciach w sieci podobał mi się niebieski, a na żywo zielony okazał się fpytkę



Zdjęcie z https://teddybaldassarre.com/blogs/watches/tissot-prx-watch
[/size]

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek,

PRX bardzo spoko. Miałem okazję pomacać obie wersje (kwarcowa i automatyczna) i zdecydowanie wziąłbym kwarcową. Bardzo sympatyczny zegarek.

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Trochę się zastanawiam nad PRX... Nie miałem jeszcze w ręku. Dlaczego wg was kwarc lepszy?

:
Chorwat napisał/a:
Trochę się zastanawiam nad PRX... Nie miałem jeszcze w ręku. Dlaczego wg was kwarc lepszy?


Cieńszy, leży lepiej moim zdaniem. No i z mojego punktu widzenia lepiej, że nie ma wafla na tarczy.

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Bakterie mierzyłem. Wydała mi się zbyt lekka. :( Jednak mogłem odnieść takie wrażenie ponieważ mialem na ręce Anonimo.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Qrła, ale o co chodzi z tymi za lekkimi zegarkami?
Niepierwszy raz widzę, że komuś przeszkadza jak nie czuje ciężaru zegarka …
Tężyznę chcecie zegarkiem poprawiać? Czy o coś innego chodzi?
Mam kilka tytanowych zegarków, i uważam że to bardzo dobre i wygodne do noszenia jest hmmm

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Niemęskko się czujo :D

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Sebastian napisał/a:
Qrła, ale o co chodzi z tymi za lekkimi zegarkami?
Niepierwszy raz widzę, że komuś przeszkadza jak nie czuje ciężaru zegarka …
Tężyznę chcecie zegarkiem poprawiać? Czy o coś innego chodzi?
Mam kilka tytanowych zegarków, i uważam że to bardzo dobre i wygodne do noszenia jest hmmm

O nic. Tylko napisałem swoje odczucie.
Również mam tytanowy zegarek. Bardzo lubię go nosić.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Kiedyś próbowałem wytłumaczyć 'niezegarkowemu' koledze dlaczego pełna bransoleta jest lepsza od takiej blaszanej... nie dałem rady, generalnie nie ma obiektywnego argumentu za noszeniem na ręce iluśtam dodatkowych gramów :P

Co nie zmienia tego, że osobiście lubię czuć zegarek na ręce cool
Taki kaprys ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.