Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
Tissot plasticzaki a'la Dże zaczął robić za drobne dwieście parę prezydentów ? hmmm



A taki nosiłbym :)


:
Ten dolny to juz chyba sprzed kilku lat jest hmmm I faktycznie fajny- nawet na ręce miałem podobny - ale dwóch stówek to on nie kosztował :złośliwiec:

Za to góny imo za dużo plastiku, i ta narośl na bezelu też mi się nie podoba...

Ostatnio zmieniony przez Machu 2018-01-06, 10:23, w całości zmieniany 1 raz
:
Machu napisał/a:
Ten dolny to juz chyba sprzed kilku lat jest I faktycznie fajny- nawet na ręce miałem podobny - ale dwóch stówek to on nie kosztował

To wiem, tani nie jest, coś chyba ponad 500 $, ale ten górny to chyba jakiś nowy wypust hmmm

:
Dla miłośników marki :)

:arrow: https://www.leatherman.com/tread-tempo-512.html



Ostatnio zmieniony przez Tomek 2018-01-06, 14:42, w całości zmieniany 1 raz
:
Przepatatajali z ceną :głową w mur:

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Wyrobili sobie markę to odcinają kupony .. :)) I tak nie jest tak źle, sama bransoleta to ok. $170 więc kpl z zegarkiem za $450 - nie ma dramatu ;)

Fani kupią :twisted:

:arrow: https://www.ablogtowatch....watch-bracelet/

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2018-01-06, 15:21, w całości zmieniany 1 raz
:
Za 250$ to bym kupił, tyle to jest warte... cool

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
>>>

goTomek napisał/a:
Kraj helwetów nie jest jakos specjalnie bardzo odległy, dwie godzinki raptem :P
A takich fosilów i im podobnych, to w każdym kiosku pełno, nie wiem co w nim mogłoby zainteresować? hmmm


Zaprezentowany przeze mnie Fossil został zakupiony w sklepie firmowym w Bazylei. które to miasto w Helwecji posiada aż trzy obowiązujące nazwy: Basel, Bâle, Basilea... :)

W kwestii odległości, to zależy jaką trasę się wybierze, szczególnie jak dane miejsce nie jest docelowe, a raczej stanowi pewnego rodzaju przystanek w dalekiej podróży... :roll:

W kwestii gustów podobno lepiej się nie wypowiadać, ale w drodze wyjątku pozwolę sobie pokrótce odpowiedzieć na zadane pytanie... ;)
Zegarek spodobały mnie się pod względem wizualnym: ciekawa kolorystyka tarczy i efektowny lustrzany dekielek.
Pewne znaczenie miał fakt, że chwilowo nie posiadałem żadnego sprawnego czasomierza z chronografem... :))

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-01-06, 21:56, w całości zmieniany 2 razy
I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
Zaprezentowany przeze mnie Fossil został zakupiony w sklepie firmowym w Bazylei.

Czy czegoś Ci od tego przybyło?

:
W sumie na wakacje by był dobry hmmm


:
Świetny ta Amfibia.
Tylko jak teraz kupisz to pewno w wakacje bedzie juz na innym nadgarstku ;-)

:
leoric napisał/a:
Świetny ta Amfibia.
Tylko jak teraz kupisz to pewno w wakacje bedzie juz na innym nadgarstku ;-)

Sprzeda zanim dojdzie. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
A kto mówi o kupowaniu teraz :))

:
I zależy kto kiedy ma wakacje ;)

Skate or die!
:
HANHART na zamianę:

https://www.olx.pl/oferta...html#5bc7e8455c

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.