Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
Mua Atlantic się podoba z wiadomych względów. Jednak jak piszecie, cena "lekko" zawyżona jak dla mnie. :(

Woytec napisał/a:
Kup pan Oposa
Żarty żartami ale bardzo mi się ten projekt tarczy podoba i to już od dawna.

Słusznie prawisz.
pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Hmm.. 3,5k za Atlantica za dużo, 3,5k za microsa też za dużo... to ile własciwie powinien kosztować taki zegarek hmmm

Albo inaczej - co powinien mieć zegar żeby taka cena była uzasadniona :?: Bo technicznie to jest zazwyczaj pewien standard - Eta, Szafir, przyzwoite WR - różnią się przede wszystkim stylistyką hmmm

:
kiedys fajne mikrosy byly po <500 USD i mialy wszystko - 9015 albo lepsze seiko, szafiry, dobre wykonanie, fajne opakowanie, niezly support i gwarancje.

A potem zaczely sie kickstartery, wszystko zaczelo drozec, bo swiss made albo i "European design" ;)

beceen | ***** ***
:
Epos bardzo fajny.

Eta, Szafir i przyzwoite WR i cena nie jest kosmiczna. Tylko sam wiesz Jarek, że w granicach 2 k masz już całkiem fajne stylistycznie zegarki.
Ja kupiłem Zelosa Hammerheda na nh35 poniżej 2 k a taki sam na ecie wychodził ponad 3 k i dla mnie róznica przy samym mechanizmie jest dość spora.
A może tak piszemy bo to Atlantic jakby to był jakiś Longines czy inny Swiss to może nikt z nas nie pisałby że drogo.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Machu, dla mnie za Atlantica to dużo i tyle. Podobnie mam z nowym Seiko BiedaMasem. Ponad 4k jest przegięciem. I tyle. I tu nie chodzi o mechanizm czy szafir. Poprostu za dużo. Dla mnie oczywiście.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Machu napisał/a:
Hmm.. 3,5k za Atlantica za dużo, 3,5k za microsa też za dużo... to ile własciwie powinien kosztować taki zegarek hmmm

Albo inaczej - co powinien mieć zegar żeby taka cena była uzasadniona :?: Bo technicznie to jest zazwyczaj pewien standard - Eta, Szafir, przyzwoite WR - różnią się przede wszystkim stylistyką hmmm

Tak, masz rację.
To moje marudzenie pewnie stąd, ze Atlantic to, całkiem niedawno jak dla mnie, były zegarki w cenie ok. 1 - 1,5 K, automatyczne Worldmastery i z szafirem właśnie.

:
Woytec napisał/a:
Kup pan Oposa :D


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Żarty żartami ale bardzo mi się ten projekt tarczy podoba i to już od dawna.


Jak nie jestem fanem tej marki tak bardzo mi się podoba!
Jaka to referencja?

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
Jaka to referencja?

3402.142.20.36.30

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Dokładnie tak, Epos Passion 3402.142.20.36.30


Edit
Chciałem szybko znaleźć i w guglarke wpisałem "opos" :D :facepalm:

[ Dodano: 2020-10-19, 19:10 ]
Machu napisał/a:
Hmm.. 3,5k za Atlantica za dużo, 3,5k za microsa też za dużo... to ile własciwie powinien kosztować taki zegarek hmmm

Albo inaczej - co powinien mieć zegar żeby taka cena była uzasadniona :?: Bo technicznie to jest zazwyczaj pewien standard - Eta, Szafir, przyzwoite WR - różnią się przede wszystkim stylistyką hmmm


Wracając jeszcze do tematu to jest i Atlantic za ponad 15k





Wolałbym jednak dać te 15 za złoty zegarek ze świetnym werkiem niż 3,5 za takise.

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2020-10-19, 18:53, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja bym wolał coś w moim stylu... może 3 Kalmary hmmm :D

:
Nowy Lip Courage.



Z jednej strony - fajna medyczna skala do pomiaru pulsu i oddechów.
W środku chronograf Miyota OS21, tyle że bez subtarczek, czyli wskazówka sekundnika uruchamiana jak w tradycyjnym chronografie.

ale...

Wolałbym zwykły automat w środku z permanentnie chodzącą sekundą, bo jak mierzę pacjentowi puls albo częstotliwość oddychania, to na jednej łapie mam zegarek, drugą mam na pacjencie, a trzecią uruchamiałbym chronograf.

Pomysł fajny, ale niepraktyczny.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Udał im się ten model, podoba mi się






https://www.fratellowatch...-l3-811-4-93-6/

Jak zwykle u Longinesa, jego cena już mniej mi się podoba :/

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2020-10-21, 12:50, w całości zmieniany 1 raz
:
ucięta trójka taka se...
ale swietny chapter ring z tymi podcięciami na indeksy.

beceen | ***** ***
:
beceen napisał/a:
ucięta trójka taka se...

Mogli go bez daty zrobić hmmm

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2020-10-21, 16:50, w całości zmieniany 1 raz
"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Już nie mówiąc o kolorze tej daty, który jest zdupy :(

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.