Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
A mnie tam się podoba - a bekę z wszystkiego można kręcić... :facepalm:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Dokładnie tak pifko
Piękno jest w oku patrzącego a śmiać się warto jak najczęściej póki jeszcze się może :)

:
Czasohole to dziwna grupa, chyba chodzi o to że admin mocno promuje ten zegarek i zazdrość co poniektórych chwyta.
Oczywiście admin ma w tym swój biznes.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jak już powiedziałem wcześniej. Położysz mi starego i nowego BeachBoya na blacie, to wybiorę starego.

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Aż tak bardzo się różnią? hmmm






Te nowe mogłyby być tańsze ale poza tym całkiem OK.
IMVHO, ofc.




Ostatnio zmieniony przez Woytec 2020-10-18, 12:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Lekko odświeżone, ale zachowują ducha oryginału.
Wojtek jeszcze dla cyganów wersja :))


:
Bardzo fajne, tylko ta cena :głową w mur:

:
Cena z d..
Ten złoty też fajny

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Kręcą hype, bo niełatwo za 3,5k sprzedać "polskiego szwajcara", gdzie w tych pieniądzach można kupić wiele naprawdę fajnych zegarków, dużo bardziej cenionych marek.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
Kręcą hype, bo niełatwo za 3,5k sprzedać "polskiego szwajcara", gdzie w tych pieniądzach można kupić wiele naprawdę fajnych zegarków, dużo bardziej cenionych marek.


No, cena jak cena. 750 EUR za ETĘ i szafir, to jest cena wielu microbrandów bez "szwajcarskiego podatku".
Za połowę tego to bym się nawet zastanowił, czy sobie nie kupić.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek napisał/a:
...
Za połowę tego to bym się nawet zastanowił, czy sobie nie kupić.

Pozdrawiam
Eryk

To tak jak ja.
Za 3,5k raczej sobie daruję...

:
Erolek napisał/a:
Michał napisał/a:
Kręcą hype, bo niełatwo za 3,5k sprzedać "polskiego szwajcara", gdzie w tych pieniądzach można kupić wiele naprawdę fajnych zegarków, dużo bardziej cenionych marek.


No, cena jak cena. 750 EUR za ETĘ i szafir, to jest cena wielu microbrandów bez "szwajcarskiego podatku".
Za połowę tego to bym się nawet zastanowił, czy sobie nie kupić.

Pozdrawiam
Eryk


Otóż to! ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Kup pan Oposa :D









Żarty żartami ale bardzo mi się ten projekt tarczy podoba i to już od dawna.

:
Jacobi napisał/a:
Czasohole to dziwna grupa, chyba chodzi o to że admin mocno promuje ten zegarek i zazdrość co poniektórych chwyta.
Oczywiście admin ma w tym swój biznes.



To, że Boguś ma powiązania z Atlanticem, jest oczywiste od wielu lat. Nigdy tego nie krył, rzecz jest raczej oczywista, a lansuje ten produkt - w którego produkcji uczestniczył - tak samo, jak każdy może u nich lansować swoje idee fix. Gdybym miał taki kaprys/chęć/zacięcie, to bym mógł tam wysyłać 10 postów dziennie z naszą produkcją, i nikogo z tamtejszych włodarzy by to nie ruszyło. Poza bólem dupy korposzczurów, co im się nudzi na zdalnym zarządzaniu jakością tabeli przestawnych, i całe życie chcieli mieć swój brand zegarkowy. I najlepiej sie znają na zegarkach w całym bożym świecie, tylko jeszcze nikt się na tym geniuszu nie poznał. I nie dał im 6 milionów CHF rocznie pensji, ze stołkiem CEO w jakimś zwis mejd podpisie. Smuteczek.

:
ALAMO napisał/a:
Jacobi napisał/a:
Czasohole to dziwna grupa, chyba chodzi o to że admin mocno promuje ten zegarek i zazdrość co poniektórych chwyta.
Oczywiście admin ma w tym swój biznes.



To, że Boguś ma powiązania z Atlanticem, jest oczywiste od wielu lat. Nigdy tego nie krył, rzecz jest raczej oczywista, a lansuje ten produkt - w którego produkcji uczestniczył - tak samo, jak każdy może u nich lansować swoje idee fix. Gdybym miał taki kaprys/chęć/zacięcie, to bym mógł tam wysyłać 10 postów dziennie z naszą produkcją, i nikogo z tamtejszych włodarzy by to nie ruszyło. Poza bólem dupy korposzczurów, co im się nudzi na zdalnym zarządzaniu jakością tabeli przestawnych, i całe życie chcieli mieć swój brand zegarkowy. I najlepiej sie znają na zegarkach w całym bożym świecie, tylko jeszcze nikt się na tym geniuszu nie poznał. I nie dał im 6 milionów CHF rocznie pensji, ze stołkiem CEO w jakimś zwis mejd podpisie. Smuteczek.

Trafnie to ująłeś pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.