Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
Już są do kupienia :arrow: https://zeloswatches.com/collections/abyss-3-3000m-diver

Czekam aż będą na SW i w jakiej cenie ;)

:
Machu, może ich nie być na sw na hh2 też czekają a u producenta już wykupione...

Dla mnie jakoś kolory nie pasują. No ale projekt ciekawy cena też ok.

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2020-01-27, 20:55, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Tylko do ceny trzeba doliczyć 23%... haraczu płacił nie będę :złośliwiec:

Do SW napisałem kiedy będą, a jak nie to to na uzywki poczekam, generalnie to pierwszy Zelos w którym mi wszystko pasuje (stalowe bez turbiny) :)

:
Machu napisał/a:
Tylko do ceny trzeba doliczyć 23%... haraczu płacił nie będę :złośliwiec:

Do SW napisałem kiedy będą, a jak nie to to na uzywki poczekam, generalnie to pierwszy Zelos w którym mi wszystko pasuje (stalowe bez turbiny) :)


Nie no wiem o haraczu. Sw ma dobre ceny można negocjować aż dziwię się, że nie kupiłeś tsm boldra....

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Poprzedniego kupiłem, a tego ostatniego to wylicytowałem w takiej cenie że nie było co szukać gdzie indziej :))

:
Widzieli http://zegarkiclub.pl/for...-1#entry2688369 jakoś osłona koronki nie przeszkadza, napisałem do moderatora zobaczę co odpiszę.

:
satanic666, rzeczywiście interesująca sytuacja. Czyżby ortodoksi złagodnieli? hmmm

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
"Silnik" lizała krówka to o co Wam chodzi. :P

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
"Silnik" lizała krówka to o co Wam chodzi.

Chyba to, to, chociaż i tak wewnętrzny burak powinien na kizi zadziałać

:
Powinien jeśli są konsekwentni.
Zobaczymy

:
A takie mialem postanowienie, zeby nic nie kupowac w tym roku.
Teraz przez Zbycha i jego nabytki taka pokraka mi po gowie chodzi.



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Ten akurat z pokraczności wyłamuje się :)) ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Ten pasek wygląda tak jakoś 'modowo' :/

:
Fazi napisał/a:
Ten akurat z pokraczności wyłamuje się :)) ;)

O to, to.
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Erolek, Bierz, nie będzie obciachu pifko

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.