Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
Może zrobią, wypuscili już chyba z 20 modeli/wersji kolorystycznych i wciąż sie sprzedają ;)

:
Cali Umbr najładniejszy póki co cool

:
Prawie takiego wylicytowałem :)) Na szczęście z niebieskim sie udało chwilę później, tak że warto na zatoce szukać jak sie ma upatrzony.

:
Niestety, nie w tym roku :/

:
Woytec napisał/a:
Niestety, nie w tym roku :/


Jesli mnie pamięć nie myli, to w zeszłym mówiłeś to samo :D

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
To było chyba dwa lata temu :D
Teraz jednak będę się trzymał postanowienia siłom i godnościom osobistom cool

:
Jak dobrze, że nie uznaję takich (gupich) postanowień :P

:
Woytec napisał/a:
To było chyba dwa lata temu :D
Teraz jednak będę się trzymał postanowienia siłom i godnościom osobistom cool

i tak wiemy jak to się skończy :złośliwiec: zakręci sie starszej osobie w głowie i kliknie coś :złośliwiec: obstawiam że do polowy lutego nie wytrzymasz :P

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
W sumie to już się kręci :D
Jakoś jednak na razie się trzymam :)

:
Woytec napisał/a:
Jakoś jednak na razie się trzymam


Jak skała jesteś w tym postanowieniu. W końcu to już 2 tygodnie 2020 minęły :twisted:

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Jam ci to! cool

:
i żeby skały sra... przepraszam płakały Woytec sie nie ugnie i jego słowo będzie jak słowo Zawiszy


:)) :)) :)) :)) :))
zobaczycie góra do połowy lutego wytrzyma

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
No wiesz, do danego słowa bym tego nie przyrównywał, w końcu to tylko zakupy a nie sprawa honoru hmmm :D

:
Woytec napisał/a:
No wiesz, do danego słowa bym tego nie przyrównywał, w końcu to tylko zakupy a nie sprawa honoru hmmm :D

już kręci, juz kręci :złośliwiec: Ty na polityka idź :złośliwiec:
:D ma już coś na oku ale na razie nie ma racjonalnego argumentu żeby siebie przekonać że warto kupić :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Mylisz się nono
Oglądam same brzydkie żeby nie ciągnęło :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.