Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
Szymon napisał/a:


Eryk,
Zrobic Ci drumroll? ;)


:))

Niestety, z podwinietym ogonem musze sie przyznac, ze mam bieda-wersje, czyli Accutron II. Ze zwyklym Precisionistem. Ten co bladerunner wrzucil byl na 50-lecie zrobiony jako limitka z prawdziwym kamertonem.

Kamertona z lat 70-tych tez mam, ale wersje zakamuflowana - nie Space View.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
>>>

Rzeczona Bulova jest wyjątkowo interesującym zegarkiem, chociaż nie pochodzi zza Północnej Granicy, a zza Wielkiej Wody... ;)



Wersję limitowaną Space View IV Accutron, to nawet śmiało można nazwać wystawową... :)



Osoby posiadające tzw. szeroki gest mogą zdobyć się nawet na wersję prezentową... :))



<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2019-11-19, 18:51, w całości zmieniany 3 razy
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Dorian06, 1500-1700 zależy czy stalowa czy cygańska

:
bandi napisał/a:
Dorian06, 1500-1700 zależy czy stalowa czy cygańska

Dzięki.
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
https://forums.watchuseek.com/f29/fs-grand-seiko-hi-beat-36000-professional-600-dive-watch-sbgh255-5075079.html

Niebrzydki, ale klocek trochę

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Klocek czyli wysoki, do tego krótkie uszy... :/
No i ten wafelek na tarczy nie każdemu się podoba, mnie niespecjalnie.
Ciekawy ale są ładniejsze GSy.

:
Woytec,

Uszy krótkie bo koperta 47mm. Więc mały nie jest ogólnie. Reszta oczywiście kwestia gustu i tak, też uważam, że są fajniejsze GSy ;)

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Chyba nie było jeszcze na naszym forumie tego mikrobrandu. A szkoda, po przynajmniej Jota jest super.
Jeden błąd - 44 mm i długie uszy :/






:
Niegłupie... hmmm

Ten



to drugi po Piranii żółty zegarek, króry mi się podoba.

:
Tego nie macałem, tego ze zdjęć mam :) Ale już sprzedany.

:
Długie uszy to nie jest błąd, z krótszymi proporcje byłyby gorsze i nie wyglądałby już tak dobrze :))

:
No ale że dało się zrobić żółty czy niebieski datownik w zegarku za $649? :shock:
Niemożliwe!
Przecież w takich za parę tysięcy się nie opłaca hmmm

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2019-11-21, 12:45, w całości zmieniany 1 raz
:
Dowód na to, że mały może więcej ;)

[ Dodano: 2019-11-21, 21:48 ]
Ciekawe, czy gdybym miał taką, moja awersja do Certin by minęła hmmm :D


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.