Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
Napisali by "Niejaki Krzysztof Z." to by groźniej zabrzmiało, a tak jak się mówiło w mojej szanownej uczelni "po nazwisku to po pysku" :D
Ale ktoś musi mieć zrytą banię żeby myśleć że komuś tu się by chciało..

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
obłęd :shock:

Ostatnio zmieniony przez Maras 2019-02-14, 16:35, w całości zmieniany 2 razy
:
Możecie nie omawiać tutaj tej dyskusji?
Dajecie pożywkę tym, który i tak mają problem z CW m.in. o wyciąganie i szydzenie z dyskusji z KMZiZ tutaj na forum. Cytując, omawiając i ogólnie dyskutując wątek z innego forum sprawiacie że te zarzuty (nawet jeśli szydzenie jest w nich stwierdzeniem na wyrost) są bardziej uzasadnione niż gdyby taka dyskusja nie miała tu miejsca.

Temat jest z tamtego forum, niech zostanie na tamtym forum i niech Ci co się chcą przepychać się przepychają. hmmm

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2019-02-14, 16:35, w całości zmieniany 1 raz
"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
racja

:
Szymon, siła spokoju pifko

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Ze dwa lata tam nie wchodziłem, aż do dzisiaj :facepalm: . Co za szambo :głową w mur: .

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Maras napisał/a:
racja

Wuja tam racja, szable w dłoń mości panowie i kupą, kupą! :złośliwiec:

:
kilka dni wstecz odkryłem ten temat, przebrnąłem przez całość (8 stron tego było wtedy) i jakoś mi się odechciało kataryny słuchać. Ale wczoraj wszedłem i w ankiecie zagłosowałem, i wiecie co? Nasi górą!! :D :D

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
A teraz już jest 27 :?: (stron). To o ten wątek o homarach chodzi :?: hmmm

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
tak! Ale bagno... :głową w mur:

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
To chyba nie będę się denerwował, co :?: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Tak po prawdzie, to mnie Wojtek zaciekawił, pokazując że tam na mnie personalnie jest wjazd hmmm
I tak się zastanawiam.
Jaką trzeba byc smutną pizdą, żeby wywoływac mnie do tablicy, w miejscy gdzie mnie nie ma od DEKADY, robiąc to anonimowo, i to w konwencji na którą ja mam od lat wy$#bane hmmm
Tak w sumie smuteczek :D

... a i styl taki już znany ... :D

:
ALAMO, se któś robi może seans spirytystyczny... hmmm

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
A gdzie ten wątek? Bo link nie działa :/

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Zaczyna łazić za mną. Tylko po co jak mam świetną glicerynę combat am. hmmm







Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.