Seiko Sumo bez x na tarczy
Odpowiedz do tematu

: Seiko Sumo bez x na tarczy
Da się jeszcze gdzieś kupić sumokę bez tego parcha X na tarczy czy tylko z drugiej ręki już?

:
Hogg, a co Ci tam ten X przeszkadza? hmmm
Bier z eglobala z tym parchem :twisted:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
k-kapusta
[Usunięty]
:
Mnie też się ten "X" nie podoba :facepalm: -fajne zegarki ale muszą coś zawsze zje...ć.Niech sie popytaja przed wprowadzeniem tego czy owego plask Co do zakupu,to pewnie trzeba przeorać pół internetu ,a się znajdzie...

Ostatnio zmieniony przez k-kapusta 2017-10-11, 12:46, w całości zmieniany 1 raz
:
Rozkminiam temat, bo marzy się Seiko MM, ale żona jakoś ...hmmm... Ujmę to tak: "nie podeszła do sprawy z właściwą dozą zrozumienia" :wkurzony:

:
Hogg, po coś goopi pytał :facepalm: :D
;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
A bo "ogrodzenie nie skończone, a bo taras nie wylany, a bo elewacja by się przydała a nie tylko ocieplenie, a schody, a góra niewykończona..." ... :facepalm: :facepalm: :facepalm:

[ Dodano: 2017-10-11, 14:28 ]
tomaliusz napisał/a:
Hogg, a co Ci tam ten X przeszkadza? hmmm
Bier z eglobala z tym parchem :twisted:

Jakoś tak... Im mniej na tarczy tym lepiej jak dla mnie

:
No niestety, córki teściowej zazwyczaj tak mają :złośliwiec:

:
teraz mnie będzie męczyć czy mam taki z "x" czy nie :( a nie wiem gdzie go szukać :głową w mur:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Zapewne bez - miałeś go sporo wcześniej niż ja swojego, który też był jeszcze bez tegoż 'ozdobnika' ;)

:
to jeszcze przypomnij czy maiłem czarnego czy niebieskiego ? :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Może pomarańczowego hmmm

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Niebieskiego, bo pytałem czy nie odsprzedasz :P

:
Hogg napisał/a:
A bo "ogrodzenie nie skończone, a bo taras nie wylany, a bo elewacja by się przydała a nie tylko ocieplenie, a schody, a góra niewykończona..." ... :facepalm: :facepalm: :facepalm:


wypunktuj ją na butach i torebkach cool

:
Thomas666 napisał/a:
wypunktuj ją na butach i torebkach cool

mowa nienawiści :mad:
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
A niech pokaże, kto w domu spodnie nosi, a nie chowa się do budy, jak nieprzymierzając niewielki, wystraszony psiak... ;)

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.