Santino Skull Stealth Watch
Odpowiedz do tematu

:
Nie umlautuj, może to chwilowy skręt sztuki tylko :D

:
Jacek. napisał/a:

kücz


jw hmmm

:
Santino napisał/a:
Fixxxer, no to spóła ;)
Zimą zrobię projekt i zamówię tarcze, Piotrek będzie malował aerografem, a Ty luma i paski?


Deal! :))

[ Dodano: 2017-10-10, 10:05 ]
prezesso napisał/a:
Santino napisał/a:
Fixxxer, no to spóła ;)
Zimą zrobię projekt i zamówię tarcze, Piotrek będzie malował aerografem, a Ty luma i paski?


Nie wiem czy nie lepszy pomysł byłby z tarczami drewnianymi od Radka. O ile jest możliwość ich wycięcia jeszcze. Bo chyba przeceniasz moje możliwości malowania.
Jeśli nie, to myślę, że podążanie tropem mojej ostatniej produkcji ;) byłoby lepsze.
Poliester wycina się idealnie. A załatwienie czarnego materiału to dla mnie pestka.
Nakleić wycięty wzór na spód kanapki i już. Tylko wtedy bez lumy - tylko na wskazówkach...
I macie 2 fajne faktury na tarczy.


Na razie chłopaki składają laser i złożyć nie mogą więc nie wiem jak bedzie. Inwestują w coraz to nowe drukarki 3D zamiast się skupić na ważnych sprzętach :)
Na laserze można też zrobić tarcze z pleksi i tu widzę potencjał, bo można w niej laserem grawerować i ciąć bez palenia materiału jak w przypadku drewna.

:
ja jednak bym chciał jedną drewnianą - bo fajnie te "słoje" widać.
Jak złożą to daj znać.
BTW. pamiętasz o mnie, prawda? ;)

Skate or die!
:
Fixxxer napisał/a:
Santino napisał/a:
Fixxxer, no to spóła ;)
Zimą zrobię projekt i zamówię tarcze, Piotrek będzie malował aerografem, a Ty luma i paski?


Deal! :))

[ Dodano: 2017-10-10, 10:05 ]
prezesso napisał/a:
Santino napisał/a:
Fixxxer, no to spóła ;)
Zimą zrobię projekt i zamówię tarcze, Piotrek będzie malował aerografem, a Ty luma i paski?


Nie wiem czy nie lepszy pomysł byłby z tarczami drewnianymi od Radka. O ile jest możliwość ich wycięcia jeszcze. Bo chyba przeceniasz moje możliwości malowania.
Jeśli nie, to myślę, że podążanie tropem mojej ostatniej produkcji ;) byłoby lepsze.
Poliester wycina się idealnie. A załatwienie czarnego materiału to dla mnie pestka.
Nakleić wycięty wzór na spód kanapki i już. Tylko wtedy bez lumy - tylko na wskazówkach...
I macie 2 fajne faktury na tarczy.


Na razie chłopaki składają laser i złożyć nie mogą więc nie wiem jak bedzie. Inwestują w coraz to nowe drukarki 3D zamiast się skupić na ważnych sprzętach :)
Na laserze można też zrobić tarcze z pleksi i tu widzę potencjał, bo można w niej laserem grawerować i ciąć bez palenia materiału jak w przypadku drewna.


Mozna zrobic fototrawiona tarcze. Chodzi mi po glowie ostatnio, i Santino znowu poruszyl uspiony temat.

Myslalem o zamowieniu u nich, bo nie chce mi sie babrac z chemikaliami:
Klik

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Fototrawienie nie zapewnia dokładności :(

:
Santino napisał/a:
Fototrawienie nie zapewnia dokładności :(


Czy Ty kiedykolwiek widziales fototrawione elementy do modeli?



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Santino napisał/a:
Fototrawienie nie zapewnia dokładności :(


Profesjonalnie zrobione daje radę

[ Dodano: 2017-10-10, 11:53 ]
prezesso napisał/a:

BTW. pamiętasz o mnie, prawda? ;)


Codziennie o Tobie myślę ;)

[ Dodano: 2017-10-10, 12:12 ]
http://www.as-grafstudio....-chemiczne.html
http://www.as-grafstudio....-modelarzy.html

:
Erolek napisał/a:
Czy Ty kiedykolwiek widziales fototrawione elementy do modeli?

Nie chce mi się już szukać - ale conajmniej dwa razy już pokazywałem próbki tarcz, które mi taką technologią robili.

Więc tak, widziałem.
:P


A pomocnicze pytanie - jakiej grubości są te elementy, które pokazałeś?

:
Santino napisał/a:
Erolek napisał/a:
Czy Ty kiedykolwiek widziales fototrawione elementy do modeli?

Nie chce mi się już szukać - ale conajmniej dwa razy już pokazywałem próbki tarcz, które mi taką technologią robili.

Więc tak, widziałem.
:P


A pomocnicze pytanie - jakiej grubości są te elementy, które pokazałeś?


To mmusiałem Twoje tarcze przegapić. Wygląda na to, że będę wyważał otwarte drzwi ( o ile mi się zachce to ciągnąć).

Mosiężne robią od 0,15 do 0,9mm

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Problemem są (były w moim przypadku) kąty proste - wychodziło to podobnie, jak z frezarki - znaczy zaokrąglone.
A ja szukałem wtedy opcji zrobienia tarczy do mojego pilota - okazało się, że tylko laserem wychodzi tak, jak chcę. ;-)

:
Santino,

A już pomysł masz na wskazówki? Czyżbyś myślał może o takich co już się robią? :złośliwiec:

:
:-)
Zobaczymy jaka baza będzie

:
Santino,

A to faktycznie może być czynnik ;)

:
Santino masz zazwyczaj świetne pomysły, co skłania cię ku czasze, jakaś moda-trend czy zwykłe chcenie :?:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.