Nowy dział na forum - Quartz , kto za !
Odpowiedz do tematu

:
jaro19591 a jest nas znacznie wiecej niż się wydaje :)
"Nie porzucajcie ideałów kwarcowej rewolucji"

:
Ja tylko w kwestii formalnej Rudolfie - zupełnie niepotrzebnie dodałeś punkt 4 - niszczy spójny przekaz ankiety :P

:
to demokracja niszczy spójnośc ankiety , też byłem przeciw 4 punktowi

:
W sumie to coś mało nas głosowało.
Chyba trzeba jakieś łazanki ufundować za brak głosu w ankiecie - to zaraz poprawi statystykę... :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
ja zagłosowałem, więc łazanek nie dostanę :razz:

:
bow napisał/a:
W sumie to coś mało nas głosowało.
Chyba trzeba jakieś łazanki ufundować za brak głosu w ankiecie - to zaraz poprawi statystykę... :twisted:


łazanki z sosem pomidorowym (tym od pizzy) :twisted: - taka groźba na pewno poprawi statystykę :mrgreen:
Smok oczywiście zagłosował :smile:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Dalem glos, sstem na tak :mrgreen:

Noze tez lubie
:
forum sie rozrasta i merytorycznie wzbogaca, jestem na tak :roll:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
sergserg
[Usunięty]
:
Ankieta zakończona, co dalej?

:
sergserg napisał/a:
Ankieta zakończona, co dalej?


Teraz Zarząd wraz z Tajną Lożą ją usuną, ponieważ wyniki są niezgodne ze wstępnymi założeniami. Znaczy, przypadkowa społeczność dokonała przypadkowego wyboru, a rolą Przewodniej Siły jest nakierowywać ciemny ludek na Jedynie Słuszne tory zegarków mechanicznych :twisted:
Kacie Rudlfie - czyń powinność, usuń wątek, napisz że w głosowaniu wyszło że nie chcą nowego działu, a autorom - po banie :twisted: :mrgreen: :lol:
:wink: :wink: :wink:

:
I łazanki na pożegnanie :!:

sergserg
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
sergserg napisał/a:
Ankieta zakończona, co dalej?


Teraz Zarząd wraz z Tajną Lożą ją usuną, ponieważ wyniki są niezgodne ze wstępnymi założeniami. Znaczy, przypadkowa społeczność dokonała przypadkowego wyboru, a rolą Przewodniej Siły jest nakierowywać ciemny ludek na Jedynie Słuszne tory zegarków mechanicznych :twisted:
Kacie Rudlfie - czyń powinność, usuń wątek, napisz że w głosowaniu wyszło że nie chcą nowego działu, a autorom - po banie :twisted: :mrgreen: :lol:
:wink: :wink: :wink:


Myślę, że nie będzie tak źle. Pewnie będzie druga ankieta "Czy akceptujesz wyniki pierwszej ankiety?" :)

Blaz
[Usunięty]
:
Albo: czy zgadzasz się, że ankieta nie spełniała od początku oczekiwań Partii... :twisted: :mrgreen:

Nie bójta się wójta, kumotrze Sergserg. :mrgreen: Nie było mnie wczoraj na forum, więc mam spamu do odczytania w ilości kilkaset sztuk i jak to ogarnę to założę odpowiedni dział. U nas nie kizi - opóźnienie może sięgać góra kilku dni, a nie kilku miesięcy czy kilku lat. :twisted: :mrgreen:

:
Nie zauważyłem ankiety (myślami jestem tylko przy Projekcie 2011), ale jestem ZA (parę sztuk mam, jak poszukam w szpejach jeszcze parę z Mexicoplatz się znajdzie)...

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2010-09-04, 13:44, w całości zmieniany 1 raz
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
sergserg
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
U nas nie kizi - opóźnienie może sięgać góra kilku dni, a nie kilku miesięcy czy kilku lat. :twisted: :mrgreen:


+1

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.