Certina DS Multi-8
Odpowiedz do tematu

: Certina DS Multi-8
Cześć,

dawno mnie nie było,ale tak się zastanawiam, czy brać czy nie:


upload pictures

Tylko ta wersja jest dla mnie dostępna, mogę mieć w ciekawej cenie i dlatego się zastanawiam, czy brać czy nie hmmm

Pomocy.... pifko

:
Nie.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Hindenburg też na nie
te cyferki to imo poraszka stylistyczna

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Do mnie stylistyka jakoś nie gada... Kwestia gustu pewnie. Jakoś nic tutaj nie jest ze sobą spójne, jakby wszystko z innej mańki ... Mi się nie podoba zwyczajnie hmmm

:
No i dziękuje Panom pifko
Ogólnie od jakiegoś czasu chodzi za mną Ana digi. Te multi 8 wyglądają całkiem niezle na czarnej tarczy. Tu się trafił na jasnej i miałem podobne wrażenie so waszych ale wiecie jak to jest... człowiek się napali a potem budzi się koło jakiegoś potwora :D

:
NIE!!!

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Deep Blue miało bardzo fajny model ana-digi, teraz dostępny tylko z drugiej reki:

:
A może tissot t touch? :/

:
jak ana-digi, to jakis citek. Albo breitling :))

beceen | ***** ***
:
beceen, reitlinga już oglądałem i kiedyś se go może kupię. Teraz muszę znaleźć zastępstwo plask
:D

:
Junghans Chronoscope?



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
no, i ten zegarek ma coś w sobie klasycznego i unikajacego przeładowania innych ana digi

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
mi tam sie zawsze podobal wingman, ale ciezko znalezc:


Ostatnio zmieniony przez beceen 2017-08-16, 19:59, w całości zmieniany 1 raz
beceen | ***** ***
:
Wingman zamiata pifko Junghans ma to "coś" Elegancko łączy klasyke z prundem ;) Nosił by

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.