Pilotowa sesja
Odpowiedz do tematu

: Pilotowa sesja
Kilka zdjec Parnisa Big Pilota,zrobionych wczoraj w miescie Sony Alpha kumpla (-;







Ostatnio zmieniony przez Janek 2010-09-10, 20:29, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Kozackie zdjęcia :twisted: , zdjęcie nr 5 bardzo mi się podoba :mrgreen:

:
Mialy byc na konkurs kalendarzowy,ale chyba nie dorownuja konkurencji.Musze jeszcze troche popracowac (-;

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Są git foty Heniu - nie bój nic tylko wysyłaj!

:
foty jak na moje spaczone oko to świetne ! nie ma się do czego przyczepić

:
Do konca wrzesnia mozna zglaszac,a ze tylko 4 to moze jeszcze cos wiecej uda mi sie cyknac (-;

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Udany początek, gratki ..

:
#4 fajne nawet bardzo
Poza tym Sony po raz kolejny udowadnia, że aparatów fot robić nie potrafi ... zresztą tak jak i sprzętu audio :razz:

Foch und Ch.
:
A230 to mimo wszystko entry level - nie skreślałbym całej alfy z tego powodu :roll:

:
wszyscy się znecają nad tą Alfą , ciągle slyszę nie pochlebne komenty a zanm jednego zadowolonego użytszkodnika takiego Sony A

:
A Sony produkuje matryce dla Nikona :twisted:

:
nie znęcam się, przeciwnie - bronię

:
E tam :P

Jak dasz dupie najzajedwabistszy sprzęt - to i tak zrobi fotki bez głowy ;) A jak dasz Szymkowi Smienę - to zrobi piękne zdjęcie ...
I tyle ...

:
Lepiej dać Szymkowi jakiś wyższy model Alfy. Chyba, że Szymek lubi się z innymi producentami, a już najlepiej z Canonem ;)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ja tam do tej Alphy nic nie mam,przyjemny aparacik.Ale chyba niczego nie polubie tak jak mojego Zenita (-;

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.