G. Gerlach Marszałek
Odpowiedz do tematu

:
Udaję się czym rychlej pośpieszając :D

:
Poziom filmu pokazuje że według tego człowieka zegarek tematyczny dla straży pożarnej jest do dupy jak nie ma wmontowanej prawdziwej gaśnicy oraz drabiny a i pewnie u niego wywoła pełne zdziwienie fakt że militarny zegarek nie strzela celnie na 50 m .

:
Rudolf
Cytat:
a i pewnie u niego wywoła pełne zdziwienie fakt że militarny zegarek nie strzela celnie na 50 m .


:)) :D :)) :D :)) :D

:
Nie chciałbym zobaczyć limitki dla proktologów według tego pana... :oops:

:
:)) :D

:
goTomek napisał/a:
Co za agresja :shock: :złośliwiec: Znaczy Sławek trafił :D

domyślam się kogo jeszcze oprócz Sławka trafi taboret cool
;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Czepiacie się jakiegoś młodego chłopaka, a on chce tylko zostać polskim (ten buc z YT z sygnetem i fałszywym tytułem szlacheckim, wyżelowanymi włosami i wredną mordą efektem chowu wsobnego w kilku pokoleniach, mówią mu "the guvnor", zapomniałem jak się zwie). Ja go tam nie będę oglądać, bo wkurza mnie montaż w stylu "nie potrafię przeczytać z kartki więcej niż jedno zdanie bez przerwy, więc cięcie". Chłopak poczyta trochę, nabierze doświadczenia i się wyrobi. Albo zobaczy że w zegarkach nie ma aż takiej kasy, i zmieni hobby na auta "youngtimery" albo bezsensownie drogie alkohole.
Tylko jak będziecie mu coś słać na testy, to nie Karasia, bo słyszałem na fb że to zegarek czczący Luftwaffe :D

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Ja się czepiam bo drażni mnie coraz powszechniejsza maniera tworzenie filmów, gdzie zamiast informacji mamy autoreklamę tfurcy i jego kanału :twisted:

:
arek314 napisał/a:
ten buc z YT z sygnetem i fałszywym tytułem szlacheckim, wyżelowanymi włosami i wredną mordą efektem chowu wsobnego w kilku pokoleniach, mówią mu "the guvnor", zapomniałem jak się zwie


Że kto ? :shock:
:)) :D :))

:
Nie oglądałeś w filmie, że to największy kanał o zegarkach w Polsce? Trzeba okazać należny szacunek :D
A poważniej: tak to jest w mediach społecznościowych, pewnie przygotowanie filmu zajęło z godzinę, forma łatwa do przyswojenia jak czizburger za trójaka to i ma dziesiątki tysięcy wyświetleń.
Za to Matej zrobi superdokładny test G-Shocka, do którego pewnie przygotowuje się wielkokrotnie dłużej i podeprze to szeroką wiedzą na temat "G" i raczej nie złapie nawet dziesiątej części kliknięć.

[ Dodano: 2019-09-10, 11:42 ]
ALAMO napisał/a:
arek314 napisał/a:
ten buc z YT z sygnetem i fałszywym tytułem szlacheckim, wyżelowanymi włosami i wredną mordą efektem chowu wsobnego w kilku pokoleniach, mówią mu "the guvnor", zapomniałem jak się zwie


Że kto ? :shock:
:)) :D :))

Musiałem wyszukać w sieci. Tristano z The Urban Gentry.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Ja takich rzeczy nie oglądam systemowo Arek, więc tym bardziej nie wiem o kim mowa :D pifko

:
Mnie nawet nie świta... hmmm

:
Woytec napisał/a:
Mnie nawet nie świta... hmmm

:shock: weź przestań nawet tak gadać! od świtu do tęczy droga niedaleka w sumie hmmm JAK TY MOZESZ UŻYWĆ TAKIEGO SŁOWNICTWA???? :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2019-09-10, 12:00, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
arek314 napisał/a:
[...] ten buc z YT z sygnetem i fałszywym tytułem szlacheckim, wyżelowanymi włosami i wredną mordą efektem chowu wsobnego w kilku pokoleniach, mówią mu "the guvnor", zapomniałem jak się zwie


Jest drobna roznica miedzy wspomnianymi dwoma panami. Gosciu z sygnetem (obojetnie co by o jego stylu nie sadzic) z zalozenia nie wypowiada sie negatywnie o zadnym produkcie, ani zadnej modzie.Powie co najwyzej ze jemu nie podchodzi, ale fochow na Casio, czy Invicty nie robi. Nie wypowiada sie tez na temat zegarkow, ktorych nie mial okazji nosic.

Wiec mimo wszystko miedzy tym lebkiem co posiadl wiedze tajemna a temat zegarkow dedykowanych, a hamerykansko-wlosko-brytyjskim misiem z sygnetem jest ogromna przepasc jakosciowa. Co najwyzej tej samej pomady do wlosow uzywaja.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Wiecie, do nas zgłaszają się cyklicznie rożni młodzi zdolni co to zrobią film z naszym zegareczkiem i pokierują nas prowadząc za rękę w tym trudnym biznesie bo my to się nie znamy i takie tam...i nie wiem czy przypadkiem ten zdolny młody człowiek nie został brutalnie zgwałcony przez Prezesa który kazał mu s.......ać, znasz się iść sobie stont. A przecież wszyscy wiecie że Prezes jak się postara to potrafi :D :)) ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.