Poprzedni temat «» Następny temat
G. Gerlach Marszałek
Autor Wiadomość
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #301  Wysłany: 2019-09-09, 21:29   

Udaję się czym rychlej pośpieszając :D
_________________
 
 
Rudolf 



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #302  Wysłany: 2019-09-09, 22:20   

Poziom filmu pokazuje że według tego człowieka zegarek tematyczny dla straży pożarnej jest do dupy jak nie ma wmontowanej prawdziwej gaśnicy oraz drabiny a i pewnie u niego wywoła pełne zdziwienie fakt że militarny zegarek nie strzela celnie na 50 m .
_________________

 
 
Svedos 
Dobry Mod



Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #303  Wysłany: 2019-09-10, 08:01   

Rudolf
Cytat:
a i pewnie u niego wywoła pełne zdziwienie fakt że militarny zegarek nie strzela celnie na 50 m .


:)) :D :)) :D :)) :D
_________________
 
 
Woytec 
Majerankowy
Stary zrzęda


Pies czy kot?: pies
Wiek: 64
Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 18934
Skąd: TST
 #304  Wysłany: 2019-09-10, 08:37   

Nie chciałbym zobaczyć limitki dla proktologów według tego pana... :oops:
_________________
pozdrawiam, Wojtek

Komunizm 2.0, czyli nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy.
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #305  Wysłany: 2019-09-10, 09:32   

:)) :D
_________________
 
 
Ratler Wściekły I 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Forumowy Pajacyków

Pies czy kot?: pies
Wiek: 51
Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 15991
Skąd: Zabrze
 #306  Wysłany: 2019-09-10, 09:33   

goTomek napisał/a:
Co za agresja :shock: :złośliwiec: Znaczy Sławek trafił :D

domyślam się kogo jeszcze oprócz Sławka trafi taboret cool
;)
_________________
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
 
 
arek314 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: kot
Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 2946
Skąd: Warszawa
 #307  Wysłany: 2019-09-10, 10:12   

Czepiacie się jakiegoś młodego chłopaka, a on chce tylko zostać polskim (ten buc z YT z sygnetem i fałszywym tytułem szlacheckim, wyżelowanymi włosami i wredną mordą efektem chowu wsobnego w kilku pokoleniach, mówią mu "the guvnor", zapomniałem jak się zwie). Ja go tam nie będę oglądać, bo wkurza mnie montaż w stylu "nie potrafię przeczytać z kartki więcej niż jedno zdanie bez przerwy, więc cięcie". Chłopak poczyta trochę, nabierze doświadczenia i się wyrobi. Albo zobaczy że w zegarkach nie ma aż takiej kasy, i zmieni hobby na auta "youngtimery" albo bezsensownie drogie alkohole.
Tylko jak będziecie mu coś słać na testy, to nie Karasia, bo słyszałem na fb że to zegarek czczący Luftwaffe :D
_________________
A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
 
 
Machu 
Klon Właściciela Pola Ryżowego
Duże jest piękne:D


Wiek: 37
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 14306
Skąd: Gliwice
 #308  Wysłany: 2019-09-10, 10:25   

Ja się czepiam bo drażni mnie coraz powszechniejsza maniera tworzenie filmów, gdzie zamiast informacji mamy autoreklamę tfurcy i jego kanału :twisted:
_________________
https://www.instagram.com/machu_1986/
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #309  Wysłany: 2019-09-10, 10:26   

arek314 napisał/a:
ten buc z YT z sygnetem i fałszywym tytułem szlacheckim, wyżelowanymi włosami i wredną mordą efektem chowu wsobnego w kilku pokoleniach, mówią mu "the guvnor", zapomniałem jak się zwie


Że kto ? :shock:
:)) :D :))
_________________
 
 
arek314 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: kot
Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 2946
Skąd: Warszawa
 #310  Wysłany: 2019-09-10, 10:37   

Nie oglądałeś w filmie, że to największy kanał o zegarkach w Polsce? Trzeba okazać należny szacunek :D
A poważniej: tak to jest w mediach społecznościowych, pewnie przygotowanie filmu zajęło z godzinę, forma łatwa do przyswojenia jak czizburger za trójaka to i ma dziesiątki tysięcy wyświetleń.
Za to Matej zrobi superdokładny test G-Shocka, do którego pewnie przygotowuje się wielkokrotnie dłużej i podeprze to szeroką wiedzą na temat "G" i raczej nie złapie nawet dziesiątej części kliknięć.

[ Dodano: 2019-09-10, 11:42 ]
ALAMO napisał/a:
arek314 napisał/a:
ten buc z YT z sygnetem i fałszywym tytułem szlacheckim, wyżelowanymi włosami i wredną mordą efektem chowu wsobnego w kilku pokoleniach, mówią mu "the guvnor", zapomniałem jak się zwie


Że kto ? :shock:
:)) :D :))

Musiałem wyszukać w sieci. Tristano z The Urban Gentry.
_________________
A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #311  Wysłany: 2019-09-10, 10:45   

Ja takich rzeczy nie oglądam systemowo Arek, więc tym bardziej nie wiem o kim mowa :D pifko
_________________
 
 
Woytec 
Majerankowy
Stary zrzęda


Pies czy kot?: pies
Wiek: 64
Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 18934
Skąd: TST
 #312  Wysłany: 2019-09-10, 10:48   

Mnie nawet nie świta... hmmm
_________________
pozdrawiam, Wojtek

Komunizm 2.0, czyli nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy.
 
 
Ratler Wściekły I 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Forumowy Pajacyków

Pies czy kot?: pies
Wiek: 51
Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 15991
Skąd: Zabrze
 #313  Wysłany: 2019-09-10, 11:00   

Woytec napisał/a:
Mnie nawet nie świta... hmmm

:shock: weź przestań nawet tak gadać! od świtu do tęczy droga niedaleka w sumie hmmm JAK TY MOZESZ UŻYWĆ TAKIEGO SŁOWNICTWA???? :złośliwiec:
_________________
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2019-09-10, 11:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Erolek 
Właściciel Krajowego Kartelu Ryżowego


Pies czy kot?: kot
Wiek: 46
Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 4525
Skąd: Dubland
 #314  Wysłany: 2019-09-10, 11:18   

arek314 napisał/a:
[...] ten buc z YT z sygnetem i fałszywym tytułem szlacheckim, wyżelowanymi włosami i wredną mordą efektem chowu wsobnego w kilku pokoleniach, mówią mu "the guvnor", zapomniałem jak się zwie


Jest drobna roznica miedzy wspomnianymi dwoma panami. Gosciu z sygnetem (obojetnie co by o jego stylu nie sadzic) z zalozenia nie wypowiada sie negatywnie o zadnym produkcie, ani zadnej modzie.Powie co najwyzej ze jemu nie podchodzi, ale fochow na Casio, czy Invicty nie robi. Nie wypowiada sie tez na temat zegarkow, ktorych nie mial okazji nosic.

Wiec mimo wszystko miedzy tym lebkiem co posiadl wiedze tajemna a temat zegarkow dedykowanych, a hamerykansko-wlosko-brytyjskim misiem z sygnetem jest ogromna przepasc jakosciowa. Co najwyzej tej samej pomady do wlosow uzywaja.

Pozdrawiam
Eryk
_________________
We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #315  Wysłany: 2019-09-10, 11:19   

Wiecie, do nas zgłaszają się cyklicznie rożni młodzi zdolni co to zrobią film z naszym zegareczkiem i pokierują nas prowadząc za rękę w tym trudnym biznesie bo my to się nie znamy i takie tam...i nie wiem czy przypadkiem ten zdolny młody człowiek nie został brutalnie zgwałcony przez Prezesa który kazał mu s.......ać, znasz się iść sobie stont. A przecież wszyscy wiecie że Prezes jak się postara to potrafi :D :)) ;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum