G. Gerlach Marszałek
Odpowiedz do tematu

:
Ja napisy dałbym po polsku, Marszałek podobno słaby był z języków obcych ;)

:
Pewnie połowa pójdzie za granicę.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Svedos napisał/a:
Przemilczę wymownie te niestosowane uwagi :P , odniosę się tylko do wskazówki rezerwy...one jest delikatna bo z założenia miał być ażurowa, w fabryce ktoś uznał jednak że należy wypełnić ją luma, a mnie się nie chciało jej skrobać...bo to prototyp który miał pokazać czy wszystkie elementy pasują do układanki. Aaaaaa i na tarczy będą jakieś tam zamiany, ale nie takie jakie sobie Piotrek wymarzył. :D


:P

to se kopertę kupię i bendem pustą nosił, a co!

Skate or die!
:
Jako bazę do modowania bierz :D

:
:D

Skate or die!
:
prezesso, koperty będą droższe niż kompletne zegarki :D :)) :P :P

:
to se kupię cały i bendem środek trzymał na sprzedaż. Na bank jakiś indeks odleci i ktoś będzie potrzebował. :D

Skate or die!
:
Genialny plan, o Wielki Strategu. Gorzej jak to w tym twoim odpadnię :złośliwiec: :)) :D

:
mnie wystarczą krzywe w tych, które juz mam :złośliwiec:
:P

Skate or die!
:
Także ...ten....tego...to nasz ale i wasz...mordy wy moje zdradzieckie pifko sukces.


:
Dziekuję oficjalnie w imieniu zarządu wszystkim kameraden którzy nawiedzili nasze targowe stoisko, fajnie było Was wszystkich zobaczyć pifko ...a od Mua podziękowanie dla Kondrada za troskę o nasze mikre postury ...ciasto było przepyszne...aaaa i pozdrowienia dla Księżniczki....no i dla Księciuniów juniorów naszych forumowych :))

:
Svedos, graty pifko Princesa wyraziła opinie , iż fajne te kolegii :))

.....myślę, że miała na myśli tego czeciego :D

Ostatnio zmieniony przez Mattoni 2018-09-30, 01:34, w całości zmieniany 2 razy
:
Ogladalem, podziwialem... dla mnie to must have

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Brawo, braaawooo :!: pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Gratulacje pifko

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.