G. Gerlach Marszałek
Odpowiedz do tematu

:
Turbina jest piękna! To pewnie nie są tanie rzeczy?

- Proszę opisać siebie w trzech słowach.
- Leniwy.
:
Chrono nawet i fajne, ale wysepki to nie powinny się łączyć moim skromnym...raczej każda osobno.

:
lenio, nie bęzie tak źle ;-)

:
będzie promocja ;)

:
Tylko dla właścicieli Karasia :P

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Turbinkę a i może chrono bym przygarnął ale ja się pytam, za co? :(

:
jak to za co?

w prezencie od Derekcji :))

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
A już to sklejenie subtarczek z ramką daty to facepalm

Skate or die!
:
Na razie to wuja widzę, musi w Dobieszkowie, trzeba będzie obejrzeć.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
ta rezerwa to nie powinna raczej pokazywac maxa jako 100? no wiecie, stulecie, 100%? bo tak to marszalek ma rezerwe mocno stylistycznie automobilową... chyba ze to z cadillaca?

beceen | ***** ***
:
Turbo



Reserve


:
coś mi nie do końca pasuje hmmm - może jakby indeksy (te srebrne cusie) były bardziej wypukłe i zachodziły trochę na niebieski środek to ożywiło by to tarczę, bo tak jest trochę płaska i jakaś taka nijaka :/

:
Turbina fajna, ale reszta do mnie nie gada. Szczególnie wskazówka rezerwy chodu tak sobie wygląda.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Moim zdaniem trochę to wygląda jakby było na szybko robione...
Do zmiany imo:
1. Wskazówka rezerwy - tragicznie duża i niedelikatna
2. wystające niebieskie spod indeksów
3. Jak kolega wspomniał wyżej - przydałoby się może faktycznie żeby lekko na tarczę wchodziły przynajmniej główne indeksy
4. to podkreślone logo nowe to jest facepalm
5. Wiem, że tak mówi stara szkoła ale mnie się nie podoba skierowanie indeksów na oś wskazówek - wyglądają koślawo. Wolę na oś koperty, nawet jak to jest nie politycznie
6. Projekt/kształt nadruku rezerwy w ogóle mi nie leży - wygląda jak stockowy jakiś, jak od oemowej tarczy czy coś...

Koperta za to piękna! Wskazówki też fajnie wyszły.

Skate or die!
:
Przemilczę wymownie te niestosowane uwagi :P , odniosę się tylko do wskazówki rezerwy...one jest delikatna bo z założenia miał być ażurowa, w fabryce ktoś uznał jednak że należy wypełnić ją luma, a mnie się nie chciało jej skrobać...bo to prototyp który miał pokazać czy wszystkie elementy pasują do układanki. Aaaaaa i na tarczy będą jakieś tam zamiany, ale nie takie jakie sobie Piotrek wymarzył. :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.