G. Gerlach Marszałek
Odpowiedz do tematu

:
Turbinaaaa :!: :shock: :shock: :shock:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Ale coś do przodu czy tylko pokolorowałeś tarczę? :popcorn:

:
A Marszałki będą otake






:
cyferblat strasznie nowoczesny, a pamiętajmy w jakich latach żył dziadek :/ hmmm

:
Pany, to "Power Reserve" nie gryzie Was w oczy?

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Nie - bo w moim nie ma :P :P :)) :)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi, mnie kusi żeby mieć tego dziurawca na wypadek odwiedzenia Kiziowego zlotu :D ale chyba nie aż tak żeby z tysiąc Ojro wydać.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
A z nie-dziurawymi nie wpuszczają hmmm
Chyba nigdy nie zrozumiem klasy aspirujacej :P

:
Arek, więcej.
Na zlocie zresztą mówiłem : Seagull z tym mechanizmem kosztuje $3500.
A my sprzedajemy bez najmniejszego problemu werki Seagulla drożej niż sam Seagull :)
Nie wiemy jeszcze jak pozycjonowany będzie ten model, ale na pewno wysoko. Tak samo jak nadal rozważamy czy ma mieć ręczny naciąg, czy automatyczny. Co też bedzie mieć wpływ na cenę, automatycznego tourbillona w zasadzie ciężko kupić za mniej niż $5000.

:
ALAMO napisał/a:
....ciężko kupić za mniej niż $5000.


Jezusie nazareński czyśta oszaleli, to straszna cena :shock: :shock: :shock:

ja to przeliczam na to co za te kwote mógłbym zrobić kole chałupy sami rozumicie towarzysze :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Maras 2018-03-09, 12:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Na zlocie nie byłem ;)
Po mojemu to przy takiej klasie mechanizmu szkoda go zasłaniać.

[ Dodano: 2018-03-09, 12:28 ]
Zauważyłem, że dekiel będzie stalowy, szkoda trochę.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314, rozważamy dołożenie dekla transparentnego.

:
Na turbince fajnie by wyglądało grawerowane szkiełko na deklu... Ktoś takie robił?

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Albo taki wichajster otwierany jak ma jeden Longines Heritage.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Turbina jest super. Można zamówić z Daszyńskim?
Też Marszalek :))

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2018-03-09, 21:23, w całości zmieniany 2 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.