G. Gerlach m/s Piłsudski
Odpowiedz do tematu

:
Svedos napisał/a:
No dobra ... ciule :wkurzony:


bez epitetów proszę :złośliwiec: chętnie podejmę na testy ten model niezwykłej urody,
ślij więc i nie utyskuj na forumiaków :D

:
Maras napisał/a:
Svedos napisał/a:
No dobra ... ciule :wkurzony:


bez epitetów proszę :złośliwiec: chętnie podejmę na testy ten model niezwykłej urody,
ślij więc i nie utyskuj na forumiaków :D


To ja drugi potestuję pifko

:
miało być czule :))

:
na to liczymy, stąd oczekiwanie na paczkę :D

:
Słyszałem, że do testów (najpierw) idzie do tych co najwięcej GG zegarków mają :złośliwiec: :złośliwiec: :idea: :arrow: :D

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi napisał/a:
Słyszałem, że do testów (najpierw) idzie do tych co najwięcej GG zegarków mają :złośliwiec: :złośliwiec: :idea: :arrow: :D


A dla kogo tej wywiad? Bez kozery powiem pińćset :D

:
Czyli do Mua :))

:
Fazi napisał/a:
Słyszałem, że do testów (najpierw) idzie do tych co najwięcej GG zegarków mają :złośliwiec: :złośliwiec: :idea: :arrow: :D


albo do tych co dopiero z gerlachem zaczynają swoją przygodę :złośliwiec: :D

na zachętę :))

Ostatnio zmieniony przez Maras 2017-08-30, 13:10, w całości zmieniany 1 raz
:
Ale przeca nie do tych co ino najbardziej szpamerskiego karasia majo :złośliwiec:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
No dobra to ustalta któren był pierwszy to mu wyślę ....wydruk, niech sobie nosi na zdrowie...może być nawet z moim autografem :)) pifko

:
Szanowny Pan sobie żartuje, a tu prawdziwy entuzjazm wśród klientów zapanował, że szykuje się piękny projekt. Pewnie na "blek frajdej" jeszcze nie będzie? ;)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Svedos napisał/a:
...wydruk, niech sobie nosi na zdrowie...może być nawet z moim autografem :)) pifko


wydruku nie założysz na łapę, do testów się nie nada, to byłaby taka tania proteza, substytut, pozoranctwo, i jak to potem pokazać na kizi, spytają czy Une zwariowały każą testować fotografie swoim forumiakom, toż to poniżej godności człowieka :D :D

Ostatnio zmieniony przez Maras 2017-08-31, 08:32, w całości zmieniany 1 raz
:
Svedos napisał/a:
No dobra ... ciule :)) tak będzie wyglądał seryjny

[url=https://s26.postimg.org/7952axvx5/Pi_sudski_v17_Chrono_v3.jpg]Obrazek[/url]



Ooo !, jaki ładny :))


Arek314 - się do końca nie zgadzam:

Ale najlepiej jak poeta (Alamo) sam się wyrazi w tej sprawie, może i chodziło o chronometr morski, bez podziałki hmmm
edzia: walnąłem boldem, a co mi tam :P

Ostatnio zmieniony przez kopeć 2017-09-01, 17:18, w całości zmieniany 3 razy
:
Zazizi zazuzaj, i Mikołaj przyniósl takie ło :














Od jutra w sklepie cool

:
piłsudczyk jak ta lala, super cool

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.