W poszukiwaniu Pilota
Odpowiedz do tematu

:
Rudi się ostatnio znęcał... Ale to w słusznej sprawie :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
poznawczo się znęcał , a nie tak sadystycznie

:
hotwax napisał/a:
poznawczo się znęcał , a nie tak sadystycznie

I cały czas czekamy na fotorelację z piekarnika :mrgreen: :mrgreen:

puszcza
[Usunięty]
:
Możecie podać nazwę/link do owego tematu o męczarniach Fake?

:
puszcza napisał/a:
Możecie podać nazwę/link do owego tematu o męczarniach Fake?

Nie ma takiego tematu , gdyż nie można publikować zdjęć podrób , czasem dydaktycznie coś się wklei , ale mało , głównie ja niszcze ... po prostu jak coś zmajstruje to to czasem wklejam
Stay Tuned :)

:
Co sądzicie o tej Alphie ? Cena ok. 300 peelenów. Jeśli było - ajemsorry :mrgreen:

Model Alpha 7712-HZ1109
Case Solid Titanium with see trough case back - 5 ATM (size ± 45 mm. without crown)
Crystal Hardened Mineral Glass
Hands Luminious hour and minute hands
Crown 8 mm. crown
Strap 22 mm. leather strap
Movement Alpha 17 Jewels manual wind movement


:
Było, już było, może nie w tym temacie, Blaz taką kiedyś miał i nie był zachwycony.

:
Svedos napisał/a:
..... Blaz taką kiedyś miał i nie był zachwycony.

Pewnie go do Hiltona nie chcieli wpuszczać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Właśnie że wpuścili, ale nie chcieli wypuścić :wink: , nie miał pudełka i instrukcji obsługi , pozostałych papierów i przywieszki na sznureczku :mrgreen: :smile:

andre
[Usunięty]
:
Oczywiscie mowa o Hiltonie na Rakowieckiej tak?

:
Andrzej teraz jest taka nowomoda zapoczątkowana w opiniotwórczym środowisku, trzeba kwity nosić przy sobie, bo jak nie to od razu obezwładniają użytkownika, zrywają zegarek z ręki i pod walec :wink:

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-09-09, 13:53, w całości zmieniany 1 raz
:
Blaz, jako ambasador Glasfjutte w W-wie, nie bywa na Rakowieckiej :mrgreen: :mrgreen: , tylko w fułaje Hiltona na Grzybowskiej :mrgreen: , pufając dostojnie z cygarka :wink: :wink: :mrgreen:

Svedos napisał/a:
......, pozostałych papierów i przywieszki na sznureczku :mrgreen: :smile:

I oczywiście dowodu zakupu z renomowanego salonu sprzedaży słiskłality, broń Boże z Jebaja, za to również walec :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-09-09, 13:56, w całości zmieniany 1 raz
:
Kurde a ja głupi wyrzuciłem papiery do swoich co poniektórych od razu...to co już mnie nie lubicie??? : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar, jesteś skończony jako kolekcjoner odda naklejkę CW . Prawda jest taka ze i tak cię mało kto lubił szczególnie po zakupie Damasko . Sorry Gregory :D :mrgreen:
Serio wywaliłeś kartonik i cały ten szajs od Damasko ?? :cool:

:
Od Damasko zostawiłem na szczęście więc może jeszcze nie jestem do końca przegrany : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.