W poszukiwaniu Pilota
Odpowiedz do tematu

:
TomekR napisał/a:
To, że lubimy i kupujemy chińskie zegarki, żartujemy sobie o "podrupkach" nie świadczy, że jesteśmy forum, gdzie popieramy kupowanie podrób. Wręcz przeciwnie - tępimy to z całą stanowczością. Żaden z nas świadomie nie kupił podrabianego zegarka i, mam nadzieję, nigdy tego nie zrobi. A jeśli już wszedł przypadkowo w jego posiadanie, to poddał zegarek destrukcji w mniej lub bardziej wysublimowany sposób. Np. w piekarniku :mrgreen: .


No nie - kupowali my :P Dla celów naukowych. Na przykłąd w podróbkach "wielkich marek" występują bardzo ciekawe modyfikacje werków. Jakby taki zanabyć, i pokazać na KiZi - połowa by ci stopy lizała, a druga zamilkła z wrażenia. Co nie zmienia faktu, że napędza je na przykład stylizowany SB18, albo SB1H bez wachnika. Zresztą SB18 znalazłem już w 3 "glasfjute arian kłalita" wystawianych w Berlinie ...
A co do meritum - poparcie. Nie myl luzu i swobody dyskutowania o wszystkich zegarkach z popieraniem podrób. U nas mają męki gorsze niż u konkurencji - w końcu na "zaprzyjaźnionym" foru podróbka może w najorszym razie trafic pod walec . .. U nas piecze się żywcem w piekarniku :lol: ...

:
Problemem jest utożsamianie wszystkich zegarków chińskich z podróbami. Przez co m. in. cierpi nasze forum. Jesteśmy uważani za forum miłośników podróbek (a nie podrupek, a to różnica :grin: ). I, być może, ściągamy do siebie takowych, Imo lepiej dmuchać na zimne i tępić w zarodku. Nie podoba mi się, jak w dniu rejestracji na forum ktoś szuka potwierdzenia o słuszności swojej decyzji o zakupie podróby. Albo podrzuca taki pomysł i czeka na naszą reakcję.

:
No cóż ... Osobie spoza "naszego" kręgu trudno sobie wyobrazić że forum nazwane "china-watches" zawiera w sobie największe znane mi kolekcje zegarków w Polsce, autentycznych pasjonatów ... Nie ma się co dziwić. Trzeba siać, siać, siać ... ;)

:
Jak pokazalem moim znajomym moja Minorve, to nikt nie dawal wiary w chinskie pochodzenie tego zegarka. Generalnie, zegarkowa swiadomosc tzw spoleczenstwa, jest zadna. A jak cos jest chinskie lub ruskie, to na 100% musi to byc szajs.
A powiem Wam jeszcze, ze czesto spotykam sie ze zdziwieniem, ze zegarek nie ma baterii a mimo to dziala :mrgreen:

Noze tez lubie
Darecki
[Usunięty]
:
topek napisał/a:
ze zegarek nie ma baterii a mimo to dziala :mrgreen:


Cud :?: :lol: :mrgreen:

:
tak troche pod temat sie podepne...
czy występuje taki sikor w kopercie 44mm a nie 47mm??

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
Darecki
[Usunięty]
:
Właśnie chyba nie występuje :neutral:

:
Nie znalazłem...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
:neutral: 47mm to juz bydle...
nie wiem czy reki mi nie urwie :roll:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Tomek, nie sprawdzisz jak na lape nie zalozysz.

Wyjscia masz dwa:
1. Kupujesz.
2. Czekasz na zlot i tam przymierzasz.

:)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
olej0070 napisał/a:
:neutral: 47mm to juz bydle...
nie wiem czy reki mi nie urwie :roll:

Olej, Mezalians ma 44mm, Parnis 47mm. Mam oba i różnica w rozmiarze koperty jest praktycznie nieodczuwalna.

Blaz
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
No cóż ... Osobie spoza "naszego" kręgu trudno sobie wyobrazić że forum nazwane "china-watches" zawiera w sobie największe znane mi kolekcje zegarków w Polsce, autentycznych pasjonatów ... Nie ma się co dziwić. Trzeba siać, siać, siać ... ;)


A owoce zbierzemy. I mówię to poważnie. :wink:

:
super różnicy to miedzy podobnymi kopertami nie będzie 47 czy 44 mm to jeden ..
gorzej jak zegarki mają różne kształty wtedy różnica miedzy 45 a 47 może być nie do przyjęcia , chodzi o profil

:
W przypadku Mezaliansa i Parnirgo Pilota na prawdę nie widać specjalnej różnicy w noszeniu się tych zegarków, jak dla mnie oba są tak samo wygodne.

:
Svedos napisał/a:
W przypadku Mezaliansa i Parnirgo Pilota na prawdę nie widać specjalnej różnicy w noszeniu się tych zegarków, jak dla mnie oba są tak samo wygodne.


Dla ciebie to i Majak na wężu strażackim byłby wygodny :lol:

Parnis jest duży. Nawet jak na mój nadgarstek. Chociaż faktycznie nosi się go wygodnie, wygodniej niż np. Submersibla który ma tę samą średnicę, ale z bezelem jest wyższy dużo. Do tego jest dużo cięższy :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.