W poszukiwaniu Pilota
Odpowiedz do tematu

puszcza
[Usunięty]
:
Nie ma na forum żadnej dobrej duszy, która z posiadanych komponentów złożyłaby mi takiego pilocika ? ;)

Mam pytanie jeszcze co do dokładności chińskich maszynek. Stary Atlantic Worldmaster spóźniał mi się regularnie 3-4s na dobę.

Darecki
[Usunięty]
:
Niektóre chodzą z dokładnością szwajcarskich chronometrów :mrgreen: między innymi wspomniany ST-25

puszcza
[Usunięty]
:
Chyba nie udało Ci się dodać fotki w poprzednim poście.

Na ebay`u jeswt tylko 1 zegarek na tym mechanizmie http://cgi.ebay.com/46mm-...=item43a1414806...
...i to z trójkątem nie w tą stronę :)

Jak dokładność w przypadku tańszych braci?

Ostatnio zmieniony przez puszcza 2010-08-27, 21:59, w całości zmieniany 1 raz
:
puszcza napisał/a:


Na ebay`u jest tylko 1 zegarek na tym mechanizmie


Głupota ;D :roll:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
Darecki
[Usunięty]
:
http://www.jacksontse.com/hw065.html - tutaj za 75$ już z przesyłką do PL

Jak ktoś ma zegarków sporo to nie patrzy na dokładność gdyż i tak codziennie zakłada inny. Jeżeli kupujesz zegarek na co dzień to najlepiej żeby on był jak najdokładniejszy no tak? Ja bym się jeszcze chwilę wstrzymał i na prawdę kupił Parnisa niż substytuty w postaci Orkiny czy HERCa.

No dokładnie na tym mechaniźmie jest zylion zegarków :wink:

Ostatnio zmieniony przez Darecki 2010-08-27, 22:06, w całości zmieniany 1 raz
puszcza
[Usunięty]
:
Na stronie widniała informacja, iż robią customy. Wysłałem zdjęcie Archimde z zapytaniem, ile wynosiłoby zrobienie czegoś podobnego. Zobaczymy... ;)

Tak, to ma być zegarek noszony codziennie. Obecnie mam kwarca Casio i Atlantica do remontu. Zastanawiam się także, czy nie dać znajomemu, gdy będzie ruszał do krajów wschodnich zdjęcie Archimede z poleceniem, coby tam u nich czegoś poszukał ( w stylu Omegi i Rolexa za 10$). Jednak wątpię, żeby takie zegarki podrabiali.

:
Skoro big pilota iwc podrabiają ? to i .. nie idz tą drogą

puszcza
[Usunięty]
:
Wiem, znam plakat Fake watches, fake people, ale kusi.

Znajomy ma Rolexa z Indii i tragicznie nie jest. Fakt, widać pewne niedoróbki, ale warto by go kupić choćby dla samej bransolety. Jak znajdę, to dam fotkę.

EDIT Zdjęcie Link Spora rozdzielczość.

Cała rodzinka na zdjęciu.

Ostatnio zmieniony przez puszcza 2010-08-27, 22:30, w całości zmieniany 1 raz
:
Znajomy ma czy ty masz ?? ;)

puszcza
[Usunięty]
:
No do zdjęcia byś nie pożyczył?

Bym miał automat na chodzie to bym nie szukał chińczyków ;)

Jeszcze kilka miesięcy temu na Dealperfect można było kupić mni: czarnego divera Rolexa za 13$, ale dziwnym trafem sklep zamknięto ;)

Darecki
[Usunięty]
:
To w środku to pod walec drogowy :evil:

:
Mnie to ziębi czy to twój czy kumpla sam też miałem jajkiś tydzień temu pieknego suba za ok 50$ , ale już "jego kości bieleją" :) został anonimowym dawcą pod zespołów - na moim małym black market

:
puszcza napisał/a:
....Zastanawiam się także, czy nie dać znajomemu, gdy będzie ruszał do krajów wschodnich zdjęcie Archimede z poleceniem, coby tam u nich czegoś poszukał ( w stylu Omegi i Rolexa za 10$). Jednak wątpię, żeby takie zegarki podrabiali.

No to Ci się, chyba, kolego fora pomyliły. To nie jest forum, na którym popieramy podobne zamysły.

puszcza
[Usunięty]
:
Tak tylko teoretyzuję, luzik.

:
To, że lubimy i kupujemy chińskie zegarki, żartujemy sobie o "podrupkach" nie świadczy, że jesteśmy forum, gdzie popieramy kupowanie podrób. Wręcz przeciwnie - tępimy to z całą stanowczością. Żaden z nas świadomie nie kupił podrabianego zegarka i, mam nadzieję, nigdy tego nie zrobi. A jeśli już wszedł przypadkowo w jego posiadanie, to poddał zegarek destrukcji w mniej lub bardziej wysublimowany sposób. Np. w piekarniku :mrgreen: .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.