PZL P11c anniversary
Odpowiedz do tematu

: PZL P11c anniversary
Jakie zastosujemy pushery do koperty PZL, okrągłe czy prostokątne

:
oczywizda że prostokątne :P najlepiej kooperują z kopertą jako całością,
inaczej będzie przypominał niektóre zegarki marki Invicta :P

Ostatnio zmieniony przez Maras 2018-06-14, 14:33, w całości zmieniany 1 raz
:
nooooo ja apaczem jak kto głosuje i konsekwencje wyciągnę :D

:
Też uważam że prostokątne lepiej się komponują.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Tylko prostokątne :)

:
Też zagłosowałem na prostokątne ;)

Czy będa ankiety dot. innych elementów?

:
P-r-o-s-t-o-k-ą-t-n-e ;) ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Można zrobić, ale by trzeba mieć skończoną ilośc opcji.
Co do bezela to zdaje się jest aklamacja że wyższy i płaski insert jest najmiodniejszy ?
Można si zastanowić nad paskiem, ale też z zamkniętej listy koncepcji - jak ktoś ma jakąś inną niż te dwie co podałem dla przykładu, to niech wpisuje miasta ;-)
Pudełko - żeby głosować trzeba by mieć alternatywne opcje. Ja mam koncept na ammo boxa. Padła propozycja drewnianej puszki - też do ogarnięcia. Jak ktoś coś innego wymyśli - to mówić.

:
ALAMO napisał/a:
Ja mam koncept na ammo boxa. Padła propozycja drewnianej puszki - też do ogarnięcia.


Tylko co rozumiesz przez ammo boxa. Ja jestem przyzwyczajony do takich:



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Pasek ja bym widział gruby canvas z szyciem grubą nicią.

:
Też do ogarnięcia, tyle że to ciężkie w cholerę.

:
Wolałbym okrągłe i zkręcane bo WR byłby większy ale jak widzę, jestem w mniejszości :/

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2018-06-14, 15:56, w całości zmieniany 1 raz
:
Woytec napisał/a:
Wolałbym okrągłe i zkręcane bo WR byłby większy ale jak widzę, jestem w mniejszości :/


Zakrecane pushery to jest jakies piekielne nieporozumienie.

100m WR to chyba wystarczajaco jak na lotnika? Przeciez pletwonurkowanie to jest do 40 metrow.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Niby tak, nie będę się sprzeczał pifko

:
Woytec napisał/a:
Wolałbym okrągłe i zkręcane bo WR byłby większy ale jak widzę, jestem w mniejszości :/


Tak zupelnie szczerze Wojtek. Kiedy ostatnio zrobiles cos do czego bylo Ci potrzebne WR200.
Bo ja na przyklad sobie nie przypominam zebym potrzebowal takiego WR. hmmm

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.