Postrzelony Dzik
Odpowiedz do tematu

:
Co by nie mówić, wykonanie i rozmieszczenie dziury - bezbłędne.

pifko

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Hmm pomysł ciekawy, w dobrym miejscu zrobiona dziura i to że kolor daty inny niż tarczy nawet nie gryzie w oczy. Otwór tylko delikatnie krzywy- osobiśce mi by to przeszkadzało za bardzo .

:
Otwór jest wycentrowany względem cyfr daty. Niestety nie jest to idelnie w środku pomiedzy indeksami 4 i 5 godziny. Myślałem o tym wcześniej i trzeba się było z tym pogodzić.

Idealnym rozwiązaniem byłoby przesunięcie koronki w okolice 4 godziny.
To uczyniłoby ten zegarek jeszcze doskonalszym -> koronka przestałaby haratać nadgarstek... cool

Jarek
:
Fajne i praktyczne, data to fajny dodatek - dużo można się dowiedzieć jak się ma chęć i imperatyw badacza ;) Ja na ten przykład się zawiodłem, po otwarciu Foki, w celu regulacji - bo robiła z 15 sekund na dobę, i że obiecany na zamachu grawer GG nie istnieje i :(
a miał być ...

:
jarx napisał/a:
Otwór jest wycentrowany względem cyfr daty. Niestety nie jest to idelnie w środku pomiedzy indeksami 4 i 5 godziny. Myślałem o tym wcześniej i trzeba się było z tym pogodzić.

[...]


kurde, miejsca postrzału się nie wybiera... Się nie czepiaj, fajnie jest.

: Re: Postrzelony Dzik
jarx napisał/a:

Wyszło tak... :))


Mmmnno, niepaskudnie nawet wyszło :)
Tak mi kiedyś chodziło po głowie jakby wyglądał Dzik lub Sokół z taką koronką:
http://www.tradeeasy.com/..._crown-PS_2.jpg
Lub z takim patentem:
http://www.jewelryandwatc...ia/dscn1287.jpg


Gboo.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Thomas666 napisał/a:


kurde, miejsca postrzału się nie wybiera... Się nie czepiaj, fajnie jest.


Co racja, to racja. Dzieki :))

Jarek
:
tak po przemyśleniu, jakby tak okno daty delikatnie jeszcze poharatać na krawędziach?

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Możnaby pomyśleć :) Teraz wygląda elegancko. Jak konsultowałem sprawe pare lat temu ze Starszym Panem to mieliśmy duże obawy że podczas wiercenia pójdzie odprysk, ale wyszło przyzwoicie. Na razie zostawiam z ewentualną podmianą pierścienia daty na czarny. hmmm

Jacek. sugerował zmiane koronki, ale moim zdaniem szkoda zmieniać na niegrawerowaną. :))

Jarek
:
Thomas666 napisał/a:
tak po przemyśleniu, jakby tak okno daty delikatnie jeszcze poharatać na krawędziach?


Pfuj, jakieś zamorskie falloutowe ciągoty. Tylko czekać, aż który zaproponuje otforek f kakałko, albo co... :D

jarx napisał/a:
Jacek. sugerował zmiane koronki, ale moim zdaniem szkoda zmieniać na niegrawerowaną. :))


Oj tam, zaledwie bawiłem się taką myślą :)


G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Jacek. napisał/a:

Pfuj, jakieś zamorskie falloutowe ciągoty. Tylko czekać, aż który zaproponuje otforek f kakałko, albo co... :D
G.


Jakimiż to meandrami Twoje myśli podróżują? hmmm Chociaż w sumie... Mielibyśmy nawiązanie do rufowych wyrzutni torped...

:
Dywizjon 303 doczekał drugiej edycji. Może Dzik też doczeka i wtedy dopiero zobaczymy. :popcorn:
Przy okazji; Dzik miał tylko dziobowe wyrzutnie torped :D

Jarek
:
jarx, pifko nie wiedziałem o tych wyrzutniach, choć za małolata skleiłem sobie nawet model kartonowy z "MM" Nadal wydaje mi się, że poszarpana data mogłaby być ciekawym motywem... hmmm

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Uszata z datownikiem. Tego to nawet rosyjscy magicy od składaków na ebayu nie wymyślili :)

Ale ogólnie fajnie to wygląda. A nawet lepiej niż dobrze :)

Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2017-07-27, 10:17, w całości zmieniany 1 raz
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.