Citizen Nighthawk Havana
Odpowiedz do tematu

:
Dobry Jaszczomp nie jest zły cool

:
Jaszczembie są jak tanie wino, bo są dobre i tanie :))

:
I som fotogeniczne bardzo ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
muchacho_, super foty pifko

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Havana wiecznie żywa pifko
Może wydam się dziwny, ale dla mnie ten model (w dowolnym kolorze) to najfajniejszy Citek ever.
Kajdan mu tylko jeszcze potrzebny.

:
No dobra, nowa podstawka obrotowa przyszla, nowe szklo jest. Czas na probe wideo a'la Tanaka: https://www.youtube.com/watch?v=9D2eIsDnZz8


Jeszcze daleka droga, ale poczatki zawsze sa trudne ;)

:
te citki nigdy do mnie nie gadały, widać za starym na takie nowości :złośliwiec:
wolę Karasio-podobne :P

:
No piknie pifko
Na moje tylko jednak ciut zbyt mała głębia ostrości, czasem bardzo fajnie to wygląda, ale jednak przeważnie troche za mało widać wyraźnie ;)
No i paproszki :)) to nie zarzut, bo wiem jak to dziadostwo trudno z każdego zakamarka wydmuchać ;)

Ale i tak pro, gratulacje :)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek, z glebią ostrosci ciezko mi walczyc, ale tez zauzywazylem ten problem. Niestety moj aparat nagrywa tylko full hd. Gdyby nagrywal 4k to moglbym odsunac sie dalej z obiektywem i potem zrobic cropa. W ten sposob poradzilbym sobie z plyta glebia ostrosci. Alternatywnie moge zwiekszac F stopy, ale wtedy zaczyna brakowac swiatla :głową w mur:
W kazdym razie bede cos kombinowal ;)

Paprochy sa trudne do ogarniecia, oczywiscie czyszcze zegarek przed nagraniem, ale ze cos zostalo widac dopiero po zgraniu materialu na kompa :P

[ Dodano: 2017-06-26, 11:40 ]
A wracajac do glebi ostrosci, problemem jest tez to, ze nie umiem jeszcze lapac odpowiednich kadrow zeby zatuszowac te defekt, ale mam nadzieje, ze z czasem bedzie lepiej :)

:
muchacho_, się tłumaczy jeszcze szaman fotografii :))

:
muchacho_, do Tanaki jeszcze Ci brakuje ale bardzo fajnie to wygląda pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
IMO, to już nic nie brakuje, ujęcia, kadry super pifko Leżę i zazdraszczam :oops: :D

Tylko ta głębia, faktycznie ciężko sie paczy, gdy tylko czubek koronki jest ostry ;) Ale to już ograniczenia sprzętowe, nie artystyczne ;)
Nic darmo, trza zainwestować w matrycę 4K, albo lepiej w światło :)) Abo w jedno i drugie, szkody nie będzie.

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Bardzo chetnie przyjme taki sprzet, jacys sponsorzy chetni? :))

:
Bardzo fajny zegar - szkoda że taki mały pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.