G. Gerlach PZL.23 Karaś
Odpowiedz do tematu

:
ok, Tomek przyjmujemy do wiadomości twój punkt widzenia, choć go nie rozumiemy ;)

:
Maras, https://youtu.be/qdabTa5Meh0 ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
muchacho_ napisał/a:
Szczerze dziwi mnie to sceptyczne podejscie do Karasia. Powiedzialem to raz i powiem jeszcze raz: to jeden z najladniejszych zegarkow jaki kiedykolwiek mialem w rekach :)


może zielone wskazówki? hmmm rozumiem, że "robią" ten zegarek, choc może kolor może lepiej by wyglądał na tych z PM36 (tam wydaje mi się, były ładnie, elegancko zakończone).

:
marekgro napisał/a:
może zielone wskazówki? rozumiem, że "robią" ten zegarek, choc może kolor może lepiej by wyglądał na tych z PM36 (tam wydaje mi się, były ładnie, elegancko zakończone).


Ten "dylemat" Marek pojawił się przy Pm36.
Prawdę mówiąc to do nas dopiero dociera, że na rynek pyskutantów ;-) wkracza generacja, dla których "zegarek kolejowy" to jest nakładka "railroad clock" ze srajfona :D :D
Nie, nie to żebyśmy sobie z tego nie zdawali wcześniej sprawy ... ale jednak jakaś misja edukacyjna być powinna pifko
Dlatego właśnie Karaś wygląda tak, jak wyglądały zegary pokładowe przez lat 100. Bo opowiada tamtą historię.
A jak będziemy opowiadać historię TS-11, to będzie wyglądało to inaczej, bo to już były inne czasy :złośliwiec:
A jak opowiadaliśmy o Pm36, to robiliśmy projekt wg. Railroad Standard.
A że to "miłośnikom aplikacji" niewiele mówi ... no to niech się uczą.

:
od rana z Karasiem :))


:
Maras śmieje się z niebezpieczeństwa z tym kubkiem na klawiaturze :D

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Maras, jest twardy , najwyżej nowy laptop się zawsze przyda :)

:
G.Gerlach PZL P.23 Karaś by Svedos

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2017-06-13, 11:07, w całości zmieniany 1 raz
:
aleś te paproki mógł zetrzeć ze szkła ;) :D

ale zdjęcie miodzio cool

Ostatnio zmieniony przez Maras 2017-06-13, 10:53, w całości zmieniany 1 raz
:
Maras, wycierałem, ale one zawsze wracają :))

:
ja to mam taki nawyk, że co jakiś czas nerwowo przecieram szkło ;)

:
odpaproszyłem go :D

:
Ooo, pan prezes widzę że sprzeniewierza służbowe dobro w postaci pasków ze skóry naturalnej, krokodyłowej, z węża strażackiego ? :złośliwiec:

:
Svedos napisał/a:
odpaproszyłem go :D


no teraz jest pełny efekt pifko

Ostatnio zmieniony przez Maras 2017-06-13, 11:14, w całości zmieniany 1 raz
:
ALAMO, że co? że MUA...to są podłe plotki i pomówienia :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.