Zegarek 42-44 mm z ŻÓŁTĄ tarczą...
Odpowiedz do tematu

:
Mało może żółty, ale za to świeci lepiej niż wszystkie te powyżej razem wzięte :))
Po taniości i 42 mm :)


:
Z_bych, tylko to najbrzydsze majty ever :złośliwiec:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Nie wiem czy są białe, ale ten czarne zjada na śniadanie, niebieskie na obiad :))

:
Opinia miłośnika jagularów, nawet jeśli szafiarka :złośliwiec: nie jest raczej miarą urody zegarków :P

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Kalumnie szyderców i zazdrośników spływają po mnie niczym majowy deszcz po kaczce cool

:
>>>

wues89 napisał/a:
bladerunner, wklej link do sklepu.


Bardzo przepraszam, że dopiero teraz spełniam Twoje życzenie, ale po pracowitym weekendzie czasami bywa ciężko... ;)

http://chistopolcity.com/...tch-211306.html

Niestety w wyżej wymienionym sklepie internetowym produkt ten jest na chwilę obecną niedostępny, chociaż oczywiście można do nich w tej sprawie wysłać e-maila... :/

Ewentualnie można jeszcze poszukać w innych sklepach i na aukcjach internetowych... hmmm

Jakbym znalazł jakąś atrakcyjną ofertę, to naturalnie pozwolę sobie niezwłocznie o tym dać znać... :)

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2017-05-22, 14:16, w całości zmieniany 2 razy
I've seen things you people wouldn't believe...
:
;)
This product is no longer in stock

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
>>>

pdrog napisał/a:
;)
This product is no longer in stock


Zauważyłem ten smutny fakt i skorzystałem przed chwilą z opcji modyfikacji swojego wpisu w przedmiotowym wątku... ;)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Fakt, budżet jest po to aby go przekraczać a prawo aby je łamać... :))

Dwukrotnie jednak nie da rady, fajny nóż w drodze... /na to nie szkoda... ;) /


@Z_bych - miałem z podobną tarczą Citizena Excalibur.

Panowie a co sądzicie o zółtym Otago oraz DB Master 1000 Yellow?

:
bladerunner napisał/a:
Niestety w wyżej wymienionym sklepie internetowym produkt ten jest na chwilę obecną niedostępny, chociaż oczywiście można do nich w tej sprawie wysłać e-maila...


Liczyłem na link gdzie są dostępne, już nie raz trafiłem, ale jakoś nigdzie na stanie nie znalazłem.
W każdym razie dzięki pifko

:
>>>

wues89 napisał/a:
Liczyłem na link gdzie są dostępne, już nie raz trafiłem, ale jakoś nigdzie na stanie nie znalazłem.
W każdym razie dzięki pifko


Sprawdziłem ponownie na stronach największych rosyjskich sklepów internetowych i na najbardziej znanych serwisach aukcji internetowych, ale niestety zegarek Wostok Amfibia Reef jest na chwilę obecną niestety niedostępny... :/

Natomiast inny model, który posiada żółtą tarczę jest dostępny w jednym z polskich sklepów internetowych: :)

Wostok Amphibian Classic 060147



http://rosyjskiezegarki.p...ssic-060147/208

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2017-05-23, 09:45, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Powyższa Amfibia byłaby całkiem fajna gdyby dołożyć jej 2-3 mm i odziać w żółto-czarne nato.

Panowie a czy dysponujecie może DB Master 1000 oraz Gerlachem Otago? Prosiłbym o fotkę tych dwóch koło siebie. /oczywiście mam na myśli pewną wizualne porównanie tych zegarków koło siebie a nie kolor żółty. ;) / Z góry dziękuję.

:
>>>

Lisek777 napisał/a:
Powyższa Amfibia byłaby całkiem fajna gdyby dołożyć jej 2-3 mm i odziać w żółto-czarne nato.
(...)


Wcześniej zaprezentowany zegarek faktycznie miał nieco za małą obudowę (szerokość 40 mm), a więc poniżej zaproponuję kolejny czasomierz, który z kolei ma minimalnie za dużą kopertę (szerokość 45 mm).

CASIO MTP-E119D 9AV



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner, tam jest podawana wielkość c koronką. Więc nie powinien być taki duży :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Taka fajna piąteczka była, raczej już nigdzie niedostępna, tyle że koperta w czarnym PVD.
Miałem taki model (w innych kolorach) i to super zegarek był za małe pieniądze :)


Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.