Baza PZL P.11c - rozmiar szkła
Odpowiedz do tematu

: Baza PZL P.11c - rozmiar szkła
Chciałbym wymienić sobie szkło w mojej PZL'ce (i nie tylko ;) ), ale potrzebuję dokładny wymiar onego szkła.
Tzn. średnicę i grubość.

Macie może?
A jeśli nie, to może ktoś ma na zbyciu samą bazę/samą kopertę - stan nie jest istotny - ma być tanio ;)

:
daj ogłoszenie na jakimś holenderskim forum zegarkowym

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I, facepalm

Budyń dał znać o sobie ? :twisted:

:
idź sprawdź tabele kursów walut bo się globalny byznesik sypnie

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler, na te Twoje 12591 postów napisałeś choć jeden z sensem i na temat ? hmmm :twisted:

Kufa, okradli kolegę z forum a Ty sobie bekę z tego robisz facepalm

:
Daj spokój, może mu kazali oddać bony świąteczne do Tesco co dostał, bo jest manko ... Się chłop poirytował ... :złośliwiec:

:
nic nie musiał oddawać tylko przesyłki z zegarkami do mnie nie nie dochodzą :złośliwiec:
a wrzuta na holenderskie forum że potrzebuję takiej części do takiego zegarka - tu foto, ma sens o tyle że PZlka jest niszowym zegarkiem i kradziej może odpowiedzieć na anons. Tam też działa statystyka i może trafi się kradziej debilny który nie będzie miał gdzie sprzedać PZLki - pomijam oczywiście sytuacje gdy zawijający idzie do ichniego lombardu i puszcza zegarek za pare euro. Teraz już Cziken kuma przekaz hmmm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
diver
[Usunięty]
:
Panowie, po co takie dziwne posty, koledze ukradli- kolega ma dokumenty własności- kolega zgłasza odpowiednim organom- zegarek wypływa- zegarek wraca do kolegi, chyba że
kradziej sam będzie nosił i nie będzie sprzedawał; współczuję pifko

P.S . zgłoszenie na policję i przejrzenie listy pasażerów może pomóc ...

może nie związane na 100% , ale jednak związane w kwestii poszukiwania kradzieja:
mojej żonie na parkingu przy głównej ulicy jeden taki ciężarówką skasował cały tył samochodu- znalazłem klosz kierunkowskazu- poleciało dalej i znalazł się sprawca,
on z miasta odległego o 120km, on się nie przyznaje, ale dowody som zabezpieczone ,
czasami da się ;)

Ostatnio zmieniony przez diver 2016-01-20, 13:55, w całości zmieniany 1 raz
:
A może coś w temacie by ktoś napisał?

diver
[Usunięty]
:
Santino napisał/a:
A może coś w temacie by ktoś napisał?


sorry tak mnie zbulwersowała kradzież PZL, że ... przepraszam, PZL-ki nie mam- mam szkiełka różne

:
No, wkurzające to jest - fakt.

"Na oko" mierząc suwmiarką, bez wyjmowania szkła, wychodzi mi 36,5-36,6 mm.

I teraz kwestia - czy jak będzie o te 0,1 mm mniejsze, to po wklejeniu będzie szczelne - chodzi mi o kurz i ewentualne zachlapanie - nie o pływanie w nim.

diver
[Usunięty]
:
Santino napisał/a:
No, wkurzające to jest - fakt.

"Na oko" mierząc suwmiarką, bez wyjmowania szkła, wychodzi mi 36,5-36,6 mm.

I teraz kwestia - czy jak będzie o te 0,1 mm mniejsze, to po wklejeniu będzie szczelne - chodzi mi o kurz i ewentualne zachlapanie - nie o pływanie w nim.


MÓJ Fachman wkleja mi szkiełka do tych szuwarkowych- klej utwardzany ultrafioletem ?
nie będę ściemniał bo nie wiem, ale wkleił żonce i jest super, mnie też wkleił kilka razy i trzyma, także 0,1 to chyba pryszcz, ja raz z hardlexa przeszedłem na szafir ..
popatrzę może mam- a wypukłe czy płaskie ? pozdro

:
Szkła to ja sobie znajdę - chodzi o takie z dobrym AR.
Tylko o rozmiar mi chodzi - średnica i grubość...

diver
[Usunięty]
:
Santino napisał/a:
Szkła to ja sobie znajdę - chodzi o takie z dobrym AR.
Tylko o rozmiar mi chodzi - średnica i grubość...


Ten mój fachman mówił że mały luz musi być bo wtedy klej lepiej trzyma, ale mogę zapytać jak to dokładnie jest hmmm

:
diverofobia napisał/a:
Santino napisał/a:
Szkła to ja sobie znajdę - chodzi o takie z dobrym AR.
Tylko o rozmiar mi chodzi - średnica i grubość...


Ten mój fachman mówił że mały luz musi być bo wtedy klej lepiej trzyma, ale mogę zapytać jak to dokładnie jest hmmm


No to poproszę - jak możesz, to zapytaj :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.