Alarm wibracyjny
Odpowiedz do tematu

: Alarm wibracyjny
Miał ktoś styczność z zegarkiem z takim alarmem? Czy to ustrojstwo da radę obudzić do ukochanej pracy?

:
Mnie budził ale mnie też budzi zwykły alarm pikający z dzi cool
Jak masz głęboki sen to może nie obudzić ;)
A model który mnie smyrał to GD-350 :)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Mnie nie budzi (gd-350). Wibracja trwa 60sek i jest dość delikatna.
Ale i tak zegar jest zajebibi

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
rmaya napisał/a:
Mnie nie budzi (gd-350). Wibracja trwa 60sek i jest dość delikatna.
Ale i tak zegar jest zajebibi

Chyba coś Ci się pomerdało, wibracja trwa 10 sek., ewentualnie powtarza 7 razy jak masz ustawiony alarm SNZ z funkcją drzemki ;)

:
Tym bardziej nie budzi :))

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Kiedyś używałem do budzenia wibracji w poliocie signal - budził doskonale ;) :D pifko

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Poljot z budzikiem był zegarkiem, który kupiłem za pierwsze stypendium w średniej szkole :))

:
To zupełnie tak jak ja :))

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
stare dziady z Was :złośliwiec: jesteście z roczników które pewnie byle szum na klatce schodowej budził/budzi :złośliwiec:
:D ;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Nawyki z partyzantki ;) pifko

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
stare dziady z Was :złośliwiec: jesteście z roczników które pewnie byle szum na klatce schodowej budził/budzi :złośliwiec:
:D ;)

Ciebie pewnie tylko świst powietrza uchodzącego z partnerki budzi :P :złośliwiec:
:)) ;) :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:
Ratler Wściekły I napisał/a:
stare dziady z Was :złośliwiec: jesteście z roczników które pewnie byle szum na klatce schodowej budził/budzi :złośliwiec:
:D ;)

Ciebie pewnie tylko świst powietrza uchodzącego z partnerki budzi :P :złośliwiec:
:)) ;) :D


Grubo :D

Czas jest moim sprzymierzeńcem.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.