Smart casual do 41mm
Odpowiedz do tematu

:
poczekam aż przyjdzie i zobaczę ja na żywo bo na zdjęciach kozak! widziałem jasnego base22 i mi się podobał, d12 jasnego nie ma nigdzie zeby zobaczyć...pewnie jeden pójdzie do ludzi bo bez sensu trzymać dwa hmmm

:
Kurczę, mój masterplan właśnie lekko się zachwiał bo na jednej z grup pojawił się Airman 22 Base za 3,5k... Co prawda 42mm ale może jakoś bym dał radę. Gdyby nie rozmiar to już bym się dogadywał a tak to się waham.

Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
:
42 w airmanach bardzo łądnie lezy na małych nadgarstkach :) sam mam 42 mm w DC-4 i jest bardzo dobrze
zawsze mozesz podjechac do złotych i przymierzyc :P

który kolor?

:
mw75 napisał/a:
Boazeria:
Obrazek
Obrazek


Ja tam go odradzam. Brałem pod uwagę, widziałem na żywo, i czar prysnął. Jakiś taki plastikowy wizualnie... Inne Orient Stary natomiast owszem.
Polecałbym rozważenie wykorzystania budżetu na maxa celem nabycia Kontiki Four Hands białej. Przy takiej średnicy zegarek nie powinien być zbyt gruby.

:
Kyle napisał/a:
Ja tam go odradzam. Brałem pod uwagę, widziałem na żywo, i czar prysnął. Jakiś taki plastikowy wizualnie... Inne Orient Stary natomiast owszem.

+100

miałem boazerie.....ale na żywo IMO ona jest mega słaba i widać niedoskonałości....tarcza kremowa, szare indeksy....bransoleta beznadziejna.....no i rozmiar spory.....

:
>>>

Tissot T-Tempo Automatic - case size: 40 mm, case height: 10 mm, price: 570 €.



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Właśnie w boazerii boję się trochę tego o czym piszecie. Z tym zegarkiem są 2 szkoły, Otwocka i Falenicka. Jedna mówi, że na żywo mocno zyskuje, druga, że mocno traci. Ja na razie chyba odpuszczę.

arecki, ta Glycine 42mm, która mnie kusi jest w czarnym kolorze. Miałem się dziś przejechać do Warszawy ale jakaś leniwa ta niedziela a i korki na wlotówkach się zaraz zaczną. Na razie chyba odpuszczę

bladerunner, Tissot fajny ale ma dziwny kształt uszu i maskownicy a ja prędzej czy później i tak zakładałbym pasek.

Na razie faworytem jest Double 12 :popcorn:

Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
:
>>>
Tapir napisał/a:
(...)
Tissot fajny ale ma dziwny kształt uszu i maskownicy a ja prędzej czy później i tak zakładałbym pasek.
(...)


Tissot Ballade Powermatic - średnica koperty 40 mm, wysokość koperty 10 mm, szerokość paska 20 mm.



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Jakoś nie lubię się za długo zastanawiać więc poklikałem Hamiltona i Glycine. Jak przyjadą i ponoszę to pewnie jeden będzie na sprzedaż ew. Hami zostanie dla żony (bo to 38mm) :))




Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.