Corgeut Bronze
Odpowiedz do tematu

: Corgeut Bronze
Panowie - co by tu fajnego pasowało do takiego oto cudaka :) ? Potrzebuję dwoch inspiracji: casualowo i pod koszulę :) . Pomóżcie.


Non serviam.
:
Nie wiem co to za skóra ape teraz wygląda ok. Nie wiem czy na brązowym pasku bedzie mu dobrze. Może czarny handmade tylko z przeszyciem na górze.
A może takie coś?



Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Zielona cordura - coś w ten deseń, Przemek/nick555 Ci wydzierga ..

windows screenshot

:
Tomek, to jest myśl hmmm

Non serviam.
:
ale brąz i zielony to tak trochę do lasu hmmm nie lepiej jak już to taki dżinsowy?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Zielona cordura/canvas fajnie się komponuje z brązem koperty, szczególnie, jak złapie ona trochę patynki. I zielona lepiej imho będzie pasowała do brązowej tarczy od jeansu. Ale można spróbować, przykładając zegarek do spodni :)

A do koszuli - jakiś czarny "gad" - skórka bez kontrastowego szycia.

:
Jest jeden problem, to powłoka a nie koperta z brązu, więc patynki to ona raczej nie złapie:)

Non serviam.
:
Ja bym proponował jakiś ciemny brąz, z przebarwieniami albo w inny sposób postarzany, coś pomiędzy tymi ponizej:



Albo bordo - tylko zdjęcia dobrego nie umiem znaleźć ;)

:
Ten drugi ekstra. Co to jest?

Non serviam.
:
barteq_m,

http://strapsco.com/produ...-leather-strap/

Nawet w promocji aktualnie.

:
Czarny, jeansowy, z pomarańczowym przeszyciem :) Bros



Albo taki:



A pod koszulę to te skórki bez stebnowania, które kumotrzy pokazali wyżej albo (trochę chociaż oryginalniej) ciemnozielona skórka...
Takie miałem, super pasek :)


Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2017-02-19, 10:43, w całości zmieniany 2 razy
:
Jeszcze coś takiego znalazłem ;)



Pasek zrobiony przez naszego forumowego kolegę Andrzeja.

:
Mariusz, dziękować :)

Machu, o kolor chodzi czy fason :)) ?

[ Dodano: 2017-02-20, 20:22 ]
Takie jeszcze znalazłem:


Non serviam.
:
barteq_m, no kolorystycznie imo by pasował ;)

:
No nie wiem :)) a jaki to kolor? :D

Non serviam.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.