Omega 125
Odpowiedz do tematu

: Omega 125
Witam.
Czy ktoś może oglądał ta omege z allegro? Kusi strasznie, a nie chce kupić zegarka z którym jest może coś nie tak. Bylbym wdzieczny za wszelkie sugestie.


P.S. nie wiem czy tu mozna wrzucać linki do aukcji :)

EDIT
Ewentualnie proszę jakies opinie o firmie sprzedajacej ;)

Ostatnio zmieniony przez pg22 2017-02-13, 16:09, w całości zmieniany 1 raz
: Re: Omega 125
pg22 napisał/a:
Witam.
Czy ktoś może oglądał ta omege z allegro? Kusi strasznie, a nie chce kupić zegarka z którym jest może coś nie tak. Bylbym wdzieczny za wszelkie sugestie.


P.S. nie wiem czy tu mozna wrzucać linki do aukcji :)

EDIT
Ewentualnie proszę jakies opinie o firmie sprzedajacej ;)


No i teraz powiedz, jak ktoś ma zgadnąć o którą omegę Ci chodzi? hmmm

:
Szimuś, ale po wpisaniu omega 125 na alle dostajesz tylko 1 wynik ;)
http://allegro.pl/bizuter...s0-biz-1-4-1012

Coś mi się wydaje, że wskazówki albo aftermarketowe albo umyte i brakuje w nich lumy.

Ostatnio zmieniony przez rmaya 2017-02-14, 14:58, w całości zmieniany 1 raz
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
pg22 napisał/a:
nie wiem czy tu mozna wrzucać linki do aukcji

Można, o ile nie promujesz w ten sposób swojej :złośliwiec:

:
No dobra moze sie jednak przejade do fachowca :)

:
Jak dla mnie to odnawiany składak. Koperta po polerce i szczotkowaniu, tarcza z lumą którą ktoś krzywo nałożył lata temu. Wskazówki to dwa różne komplety, oryginalne które ktoś umył i dołożone nowe-różnią się odcieniem białego. (zresztą teraz widze że jest w opisie, sądzę że nie tylko sekundnik był wymieniany bo mniejsze też się różnią kolorem) Ciekawe jak wygląda w środku bo fot mechanizmu brak. Osobiście dałbym sobie spokój, za taką kasę da się znaleźć fajniejsze a nie odnawianego składaka.
Edit i jeszcze "faktura VAT marża" jako dowód oryginalności i gwarancja, ehh.

Ostatnio zmieniony przez carpetmonster 2017-02-15, 18:20, w całości zmieniany 4 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.