Przeszklony dekiel do MM?
Odpowiedz do tematu

: Przeszklony dekiel do MM?
Panowie mam takie pytanie, czy można gdzieś kupić przeszkolny diekiel, który będzie pasował do Mariny 44mm automat powerreserw?

:
Nie powinno być problemu:


Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bow napisał/a:
Nie powinno być problemu:

Obrazek

Tak się pytam, bo przymierzałem przeszklony dekiel do mojej MM od forumowaca i to są niestety inne średnice dekli.

:
Bo to są inne dekle, o przeszklony musisz pytać u majfrendów, pokazując im dokładne zdjęcie zegarka o jaki Ci chodzi.

:
No to chyba sprawa się wyjaśniła do mojej koperty są takie dekle:


Uploaded with ImageShack.us
Tyle tylko, że one mają duże okno, co w mechanizme nakręcanym nie przeszkadza, ale że automat ma stosunkowo małą średnicę więc widać by było niezaciekwy pierścien dookoła :sad: .

:
W zasadzie to ja niedługo będę miał taki dekiel na zbyciu bo robię podmiankę w mini 1950 i wstawiam tam dekiel od standardowego 44mm lumi. Pasuje bo sprawdzałem eksperymentalnie. :)

Foch und Ch.
:
Te automaty w Maryśkach o ile to nie jest ST 25 lub DG 28, to się raczej do pokazywania nie nadają, kiedyś otworzyliśmy ze Spinnerosem dekiel w takim z rezerwą chodu, w środku był werk z "puszek po konserwach" taki był brzydki.

:
Potwierdzam, normalnie "cofy" mieliśmy wręcz... :mrgreen:

:
A może to specjalnie żeby się chwalić - patrzcie tak wygląda a chodzi i to jeszcze dokładnie :lol:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
JA w Maryśce GMT miałem mechanizm zdobiony na roleksa :roll: :roll: który był już omawiany na forum .. było na co popatrzeć niebieskie śrubki różowa naklejka na jednym z kół .. kocham takie widoki :)

:
No mój mechanizm wygląda tak:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
to chyba ST 25? Tylko jaby mi cholerniki jakby jednej śrubki nie dali :lol:

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2010-08-19, 18:36, w całości zmieniany 2 razy
:
Piękny ST25.

Nie dali ci śrubki i blaszki mocującej pierścień mechanizmu.

:
no tu jest na co popatrzeć ..

:
Najśmieszniejsze, że tam w kopercie nie ma nacięcia pod tą blaszkę :lol:
Kubama jak będziesz miał na zbyciu przyszkolony dekeiel do mojej MM to się do mnie odezwij

:
No i to już jest logiczne! Jak nie ma nacięcia - to po co blaszka i śrubka ... :lol: :?:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.