Pomoc prz zakupie chińczyka !?
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Dodam, że pilota do mnie myfriend wysłał w kopercie z deklaracją "accessory" z dodatkową adnotacją "repair". :twisted:

:
Ja kiedys kupilem 4 u "pokemona", przyszly w jednej... Z cłem i vatem :evil: "0" />



Ale to "na początku" było (czyt. "frycowe płaciłem")... :lol:



Pzdr

Spinner

:
Witam,

Dziekuje jeszcze raz za wszystkie podpowiedzi i wyjasnienia :wink:

Oferta na eBayu jest mocno kuszaca, przesylka gratis (sic :!: ) - to ile w takim razie wynosi koszt produkcji tych "sikorek" (choc "sila robocza" pewno tania, to mimo wszystko, z tego co piszecie, to jednak nie jest to najzwyklejszy "odpust" - tylko jakis poziom :roll: ).



A kto z Was najdluzej juz nosi te zegarki i jak sie ma ich wyglad i dzialanie w funkcji czasu wlasnie :?:

:
Ja swojego mam dosyć krótko, ale już raz przypadkowo uderzyłem nim o ścianę i praktycznie nie ma śladu :) . Co do jakości materiałów na prawdę nie ma zastrzeżeń, nie ustępują pod tym względem innym zegarkom, a czasem je przewyższają. Trochę gorzej jest w montażem, zdarzają się niedoróbki, ale wtedy "majfrend" staje na wysokości zadania i proponuje wymianę całego zagarka, albo dosyła odpowiednie części na wymianę :D .

:
Jedyną wadą jaką mają te zegarki to prawdopodobieństwo że trafimy na egzemplarz niechlujnie zamontowany, większość związanych z tym "usterek" można usunąć w ciągu kilku czy kilkunastu minut. Jak do tej pory to były rysy na szkiełkach, paproch blokujący balans, źle wciśnięty bezel, paprochy na tarczy czy werku. Biorąc pod uwagę cenę zegarka i to że majfrend świadczy "serwis" błyskawicznie, takie usterki są do zaakceptowania. Wprawny amator może usunąć je sam, a zegarmistrz nie będzie miał z nimi najmniejszego problemu. Istotne jest także to że nie występują one we wszystkich egzemplarzach.

Darecki
[Usunięty]
:
Mam sprawę chłopaki Smile Czy ktoś z Was chciałby/mógłby zamówić mi Parnisa u Majfrienda?

:
darekmp3 napisał:
Mam sprawę chłopaki Smile Czy ktoś z Was chciałby/mógłby zamówić mi Parnisa u Majfrienda?




Wyślij mi szczegóły na PW.

:
Jakby co mogę pomóc...:)

Darecki
[Usunięty]
:
Dziękuję chłopaki za chęć pomocy :P

Spinner - ALAMO się pierwszy zgłosił to tym razem on mi pomoże a następnym razem nawet nie będę zadawał pytania tylko od razu do Ciebie uderzę :D

:
Te usługi pośrednictwa polsko-chińskiego to coś ekskluzywnego, czy każdy może się załapać? :wink:

:
Każdy sie może załapać :) ...

:
OK Alamo - a co mam zrobić, żeby się załapać na te usługi?:wink:



A na marginesie - kto mianował mnie "kulisem"???

Ostrzegam, że żadnych ładunków na grzbiecie taskał nie będę!!! :D

:
Żeby kulisem nie być - to trza zapindalać na chwałe China Watches :wink: !!

A na serio - wszystko jest w wątkach o rangach :)

Napisz mi na PW coś tam sobie upatrzył, poradzimy :wink:

:
Sorki, nie było mnie... Każdy, każdy;-)

:
Witam,

Panowie - w koncu i mnie dopadlo - musze odeslac zegarek do Hongkongu - (w Goer 'ze sekundnik zatrzymuje sie regularnie na "za pietnascie").

Napiszcie, prosze, jak to zrobic, zeby bylo pewnie i jak najtaniej (poprzez PP, czy innego "przewoznika", w paczce, kopercie, jak zabezpieczacie przesylki, ile placiecie).

Pelna i wyczerpujaca informacja pomoze mi nie popelnic jakiegos bledu i sprawnie dokonac calej operacji.

Z gory dziekuje za pomoc !

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.