Zegarek na komunię
Odpowiedz do tematu

:
Tylko co taki 7/8? latek będzie smartował?
Imo trochę za wcześnie, może się nie znam :/
Czy taki smart przetrwa, codzienny użytek młodego?
Bo jak ma leżeć na półeczce i być tylko ładowany jak sobie ktoś przypomni, to trochę nie bardzo prezent :/

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
smarkłocz nie nono ...ja to generalnie jestem zwolennikiem teorii aby mechaniki kupować na komunię.....sam dostałem sławę i do dzisiaj ją mam, używam, ma sie doskonale i to pomimo upływu 33 lat cool

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Sebastian, w tym wieku 3/4 klasy ma smarfony, z tego co najmniej kilkoro dzieciaków takie, że sam byś nosił bez wstydu ...
Sebastian napisał/a:
Czy taki smart przetrwa, codzienny użytek młodego?

A cokolwiek innego, poza czymś z żelaza (jakiś hmmm pomnik czy coś w ten deseń :D ), przetrwa, przy dzisiejszych dzieciakach i ich zdolnościach do destrukcji wszystkiego ?

:
A to może taka klasyka
[/URL]

Współczesne dzieciaki nie znają to może jako coś egzotycznego da szacun na dzielni :D


PS. zdjęcie z neta,

Edyta: Rzuciłem okiem na tajmtrenda żeby poszukać jeszcze jakiejś propozycji z katalogu casio czy lorusa a tu zonk - wszystkie zegary "olbrzymie" tj >43mm ;) .

Ogólnie wydaje mi się, że zegarek musi mieć "specjalną" funkcję czyli stoper/światełko/strojenie falami radiowymi żeby właśnie robił "łał".

Aha przy zegarkach z bransoletą trzeba zwrócić uwagę czy nie jest "sztywna" jak w większości casio bo się wtedy źle na małym nadgarstku układa.

Jeszcze będę przeczesywał net może coś się trafi ciekawego...

Ostatnio zmieniony przez bandi 2017-02-08, 21:43, w całości zmieniany 2 razy
:
Tomek napisał/a:
w tym wieku 3/4 klasy ma smarfony,

Myślę że jednak przeceniasz :P
Tomek napisał/a:


A cokolwiek innego, poza czymś z żelaza (jakiś hmmm pomnik czy coś w ten deseń :D ), przetrwa

pełna zgoda pifko
:D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
takiego:



klasyka komunijna :D

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
G-7700/10 i tyle cool
DW-5600 fajny klasyk ale nie ma tyle bajerów co kolega wyżej.
A nawet kolorowe diody ma, młody disco może zrobić uruchamiając 2 stopery i timery :))

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2017-02-08, 21:47, w całości zmieniany 2 razy
:
Ja, mojemu wnuczkowi - Michałkowi, "na komunię", podarowałem "Risemana", odkupionego od Cezara, ale praktycznie nowego, identycznego jak mój (zresztą nie wiem, który naprawdę - może mój), nosi go już niemal rok jako EDC i jest z niego bardzo dumny.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2017-02-08, 22:02, w całości zmieniany 3 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Thomas666 napisał/a:
takiego:

Obrazek

klasyka komunijna :D


Ksiondz egzorcyzmował jak komuniował

Ostatnio zmieniony przez bandi 2017-02-08, 21:45, w całości zmieniany 1 raz
:
Też kupiłem G-7700 :)
To tyle w temacie :)
Co wygrałem? :)) pifko

Pozdrawiam,
Wojtek
:
Dwa lata temu też kupiliśmy dwa G-7700 (komunię mieliśmy podwójną) i chłopaki zadowolone! ;)

:
Wychodzi że tylko 7700/10
Pół forum nie może się mylić :))

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:

tylko nie wiem czy nie za duży hmmm

A tak wogle przychylam się do opinii kolegów, co do dźi :D chyba najlepszy wybór

:
Za duży i pasek skóra.
Też myślę, że g-7710 ze względu na bajery. Mój synio woli Range przez to, że ma podświetlenie na środku ale zakłada dw żeby być jak tatuś :) (póki co na 5 minut bo dopiero rok i 9 miesięcy )

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.