Poprzedni temat «» Następny temat
Zegarek jako prezent dla kolegi z pracy.
Autor Wiadomość
Szymon 
Klon Ryżowego
PPD


Pomógł: 18 razy
Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 10859
Skąd: Mynsien
 #31  Wysłany: 2017-02-21, 09:15   

W podobnej sytuacji (odejście kolegi z pracy z tym że na emeryturę) wybraliśmy Steinharta Marine.
Kolega bardzo zadowolony był ;)
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #32  Wysłany: 2017-02-21, 15:46   

tomaliusz napisał/a:
Właśnie ta pierwsza mi jakoś nie pasowała

plask





;)
 
 
bladerunner 
Kierownik Pola Ryżowego
Blade Runner


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 1901
Skąd: Angelenos
 #33  Wysłany: 2017-02-23, 00:02   

>>>
Maras napisał/a:
coś się uparł z tym casualem, zegarek ma być pamiątką na odejście z pracy wobec czego nie może to być banalny casual lecz zegarek + historia czyli coś wyjątkowego, ja wybrałbym D303 a jeżeli kolega taki modniś to dodałbym do tego bransoletę mesza od Gerlacha i masz nietuzinkowy prezent :!: cool

Szymon napisał/a:
W podobnej sytuacji (odejście kolegi z pracy z tym że na emeryturę) wybraliśmy Steinharta Marine.
Kolega bardzo zadowolony był ;)


Casual wcale nie musi być banalny, natomiast z samej swojej definicji powinien być uniwersalny... ;)
Kolega niestety nie przepada za stalowymi bransoletami i zdecydowanie preferuje skórzane paski.
Od tzw. święta zakłada klasyczny czasomierz Certina Club 2000, ale na co dzień wybiera "samoobsługowy" zegarek Casio Iluminator.
Ustaliłem jeszcze, że ze względu na czytelność odczytu wskazane byłyby indeksy - punktowe, a najlepsze - nakładane. Zdecydowanie nie - rzymskie i raczej nie - arabskie... cool

PS.
Został jeszcze ponad tydzień na dokonanie wyboru, a więc proszę jeszcze o dalsze propozycje... :)
_________________
I've seen things you people wouldn't believe...
 
 
Maras 
Klon Starszego Kulisa

Pomógł: 19 razy
Dołączył: 16 Sie 2016
Posty: 8988
Skąd: PL- wrocek
 #34  Wysłany: 2017-02-23, 09:29   

strasznie wybredny ten twój kolega :złośliwiec:
 
 
Woytec 
Majerankowy
Stary zrzęda


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 76 razy
Wiek: 64
Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 18944
Skąd: TST
 #35  Wysłany: 2017-02-23, 12:50   

Taa...i ciągle na forum siedzi i wymyśla ;)
_________________
pozdrawiam, Wojtek

Komunizm 2.0, czyli nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy.
 
 
diver
[Usunięty]

 #36  Wysłany: 2017-02-23, 13:28   

no cóż wybór nie jest prosty, nie sztuka kupić coś co pójdzie do kąta...
ja koledze zwrócę uwagę na ważny , a wydaje się pomijany fakt: skoro ma to być coś
co przypomni o pracy z danym zespołem to wypadałoby dedykację umieścić , a na większości
proponowanych zegarków nie da się...
 
 
bladerunner 
Kierownik Pola Ryżowego
Blade Runner


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 1901
Skąd: Angelenos
 #37  Wysłany: 2017-02-23, 16:24   

>>>
Maras napisał/a:
strasznie wybredny ten twój kolega :złośliwiec:

W rzeczywistości, to podsunięto jemu zbyt dużo materiału poglądowego i sam już nie wie, co powinien wybrać, żeby nie urazić grona serdecznych kolegów... ;)
Woytec napisał/a:
Taa...i ciągle na forum siedzi i wymyśla ;)

Na forum, to siedzę niestety tylko ja i w pewnym sensie nie pamiętam już co było ustalone na początku, gdyż od czasu założenia tematu pojawiło się multum wariantów... hmmm
diverofobia napisał/a:
no cóż wybór nie jest prosty, nie sztuka kupić coś co pójdzie do kąta...
ja koledze zwrócę uwagę na ważny , a wydaje się pomijany fakt: skoro ma to być coś
co przypomni o pracy z danym zespołem to wypadałoby dedykację umieścić , a na większości
proponowanych zegarków nie da się...

Faktycznie, to im bardziej wgłębiam się w tajemniczy świat czasomierzy, tym wybór staje się coraz trudniejszy... :/
Wziąłem pod uwagę grawerunek na deklu zegarka i dlatego osobiście wybrałem się do renomowanego salonu zegarmistrzowskiego, którego z oczywistego względu nie wymienię... cool
Jednak w wyniku tej wizyty do grona potencjalnych "wybrańców" doszły jeszcze profesjonalnie wyeksponowane czasomierze znamienitej szwajcarskiej marki Tissot... :roll:
Zaanonsowałem przy tej okazji samego zainteresowanego, który ma się tam w przyszłym tygodniu zgłosić w celu dokonania konkretnej przymiarki wybranych modeli.
Miejmy nadzieję, że zostanie to zrealizowane w wyznaczonym terminie, a przede wszystkim w określonej kategorii cenowej... :)

[ Dodano: 2017-03-04, 17:14 ]
>>>

Prezent został pomyślnie zakupiony. Kolega jest wielce zadowolony. Pożegnanie będzie zapewne udane... ;)



Wszystkim Kumotrom, którzy wypowiadali się w przedmiotowym temacie w tym miejscu pragnę serdecznie podziękować... :)
_________________
I've seen things you people wouldn't believe...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum