2 vs 1, czyli poszukiwania czas zacząć
Odpowiedz do tematu

:
Michał napisał/a:
yanwbd napisał/a:
...A może jakiegoś OS'a? WZ0071DJ "GMT" jest świetny, ale przy moim budżecie chyba jedynie używka wchodzi w grę.


Chyba byś się zmieścił w budżecie za nówkę ;) ...

Ja bym się nie zastanawiał - brałbym Orienta GMT - na pewno byłbyś ukontentowany :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
na kizi lezy za 3k fajna Alpina

http://zegarkiclub.pl/for...nner-automatic/

Ostatnio zmieniony przez Ptaku 2017-01-13, 12:14, w całości zmieniany 1 raz
:
satanic666 napisał/a:
A taka Alpina

satanic666 napisał/a:
Trzeba szukać, ale można wyrwać za 4k. czarna była kiedyś na KIZI na tyle.

Bardzo fajna, ale że była kiedyś na KIZI za tyle nie znaczy że trafi się znowu ;)

satanic666 napisał/a:
W końcu co to za szukanie zegarka jak się nie zwieksza budżetu?! :twisted: :twisted: :twisted:

Budżet już zwiększony z 3k ;)

Fazi napisał/a:

Ja bym się nie zastanawiał - brałbym Orienta GMT - na pewno byłbyś ukontentowany :idea: :idea:

I własnie on jest na szczycie listy :] Gdzie najlepiej go kupić?

Cytat:
na kizi lezy za 3k fajna Alpina

Widziałem, ale jakos nie podchodzi... Już bardziej byłbym skłonny dołożyć i kupić Seastronga ;)

:
yanwbd napisał/a:
pdrog napisał/a:
może citek GTS?

Jest świetny, ale obawiam się ze będzie za duży na mój mikry nadgarstek (jakieś 16,5-17). A może się mylę? Ile on ma L2L?

pdrog napisał/a:

ewentualnie Davosa Argonautic
może epos sportive diver? glycine combat sub? doxa into the ocean?

Glycine nie podchodzi mi, Davosę Eposa i Doxe musiałbym na żywo zobaczyć, w ciemno nie kupiłbym ;)




gts przymierzała moja żona...ma witkę ale zegarek leży świetnie....co do reszty to tylko przymierzyć.....i zasadniczo IMO zjada peżota os na śniadanie....ale może po prostu parę rzeczy mnie drażni w oriencie...boazeria, wskaźnik rezerwy....no nie wiem....przymierzałem i nie pasował....taki nijaki hmmm

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Ja tam zawsze uważałem rezerwę za duży plus i dodatkowy 'smaczek' w Orientach, ale co kto lubi.
Chociaż generalnie tez bym wolał GTS'a :))

:
Machu napisał/a:
Ja tam zawsze uważałem rezerwę za duży plus i dodatkowy 'smaczek' w Orientach, ale co kto lubi.
Chociaż generalnie tez bym wolał GTS'a :))

No a nie można tego i tamtego mieć na stanie :))

:
I na placu boju zostały dwa zegarki... po drodze odpadł Longines HydroConquest. Na zdjęciach wydawał mi się super, ale na żywo czar prysł. Ale możliwe że to przez przymierzany wcześniej zegarek :D
A więc co wybrać, Orient Star WZ0071DJ czy Alpina Seastrong AL-525LBO4V26B?
Alpine widziałem na żywo i jest świetna, OS'a jeszcze nie i pewnie nie zobaczę, więc zamówienie w ciemno, więc tu mały minus dla OS'a. Dodatkowo Alpina do kupienia na miejscu, a OS przyjdzie pocztą... Kurde jest w ogóle sens się zastanawiać? :D




:
z tych dwóch - Alpina :))

:
Idź na całość! OBA!!!! cool

Osę bym w sumie przytulił. hmmm

:
z tej dwójki to IMO oczywiści alpina....os wogle do mnie nie gada

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Oba świetne - ja jednak zostałbym przy Oriencie :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Zastanów się do czego będziesz go nosił, bo to dwa odmienne zegary, ale dwa powiedziałbym o podobnym stopniu funfactora, IMO lubię divery i bliżej mi do Alpiny.

Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad sobą.
diver
[Usunięty]
:
Orienty bardzo lubię, ale jak Cię budget nie dusi bierz Alpinkę

:
Oba miałem...dla mnie Alpina, ale nie jestem obiektywny bo u mnie divery mają podświadomie priorytet :D

OSa jak zamówisz to chętnych na odkupienie jest sporo, z Alpiną też nie powinno być problemu z odsprzedażą ;)

World Wide Watches
:
No właśnie... u mnie divery też mają priorytet pifko
A budżet przy Alpinie nie dusi praktycznie w ogóle, bo trafiłem na genialną ofertę -30% :złośliwiec:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.