Pomocy w wyborze Chrono
Odpowiedz do tematu

: Pomocy w wyborze Chrono
Witajcie,

wydawało mi się, że wszystko jest jasne, ale jak to w życiu bywa, nic nie jest oczywiste.
I tak stoję przed wyborem i już sam się totalnie zakręciłem, więc proszę Was o w miarę szybką pomoc.

Co wybrać? A do wyboru mam:

1. Maurice Lacroix Retro Chronograph (jeszcze się zastanawiam, czy czarny czy biały)

image hosting site over 5mb

2. Eterna Soleure Moonphase Chrono

how to do a screenshot on a pc

3. Rado D Star 200 Chrono Automatic (tu również nie wiem, czy czarny czy niebieski)

photo sharing

Maurice aktuanie najdroższy...

Pomocy :oops:

:
Ml może najdroższy ale moim zdaniem najciekawszy. Bierz 1.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Jak tylko z tych trzech to nr 1.

:
Wybrałbym 3

hej ho
:
Jedynkę mam i jest mega. Czarna imo ciekawsza ale weź białą :twisted: Nad Rado też się zastanawiam bo to całkiem fajny zegar jest! Na żywo widziałem czarnego - kurna no fajny był!

:
1. facepalm
2. Super. Tylko biała.
3. Nie widziałem. Ale na fotkach wygląda ok.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Cytat:
1. facepalm
plask

Zawsze wiedziałem, że się nie znasz :D pifko

:
Nr 1 biała

:
Nr 1, ale chyba oba trza kupić bo ładne :P


Cieszę się że mogłem pomóc ;)

:
Jedynka

:
Te Rado na Ashford dawali w wyprzach po taniości - możesz tam wzrok skierować pifko

:
Słoniu napisał/a:
Cytat:
1. facepalm
plask

Zawsze wiedziałem, że się nie znasz :D pifko

Nigdy nie mówiłem, że się znam. :P

pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
ALAMO, dzięki. Właśnie tam ja zauważyłem. Narazie jeszcze nic specjalnego jeśli chodzi o cenę, ale nie zaraz zaczną ;)

[ Dodano: 2016-11-19, 23:20 ]
Słoniu, właśnie nie potrafię się zdecydować. Jest jeszcze trzecia wersja: czarna ze srebrnymi subtarczami :facepalm:
Muszę się zastanowić. .
Zobaczymy jak pójdzie głosowanie (choć ostatnio demokracja zawodzi... lub tez nie, zależy z którego kata się patrzy :D )

:
Rado

Jak Cię czytają tak Ci piszą

Daniel
:
1. Niebrzydki ale za mocno wali po oczach, taki dla tych, co chcą przyszpanować ;)
2. Jak najbardziej a jeszcze lepiej biała.
3. Ostatecznie...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.