Deep Blue Daynight T-100, Juggernaut czy Seiko SSA303J1
Odpowiedz do tematu

: Deep Blue Daynight T-100, Juggernaut czy Seiko SSA303J1
Panowie - który zegar ?
Seiko zupełnie z innej bajki ale od pewnego czasu nie wyłazi z głowy ;) Boję się jedynie rozmiaru 42 mm bo nadgarstek solidny...
Budżet do 2 k i nie wiem co wybrać a chciałbym coś kliknąć do Świąt ;)


Ostatnio zmieniony przez pawel_krakow 2016-12-10, 16:29, w całości zmieniany 1 raz
:
Z trytem. Ja nie pomogę, bo nie umiem. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Jugg pifko

:
Dorian06 napisał/a:
Z trytem. Ja nie pomogę, bo nie umiem. :(

+1 :))

:
Seiko imo odpuść - duży diver zawsze fajniejszy, zwłaszcza jak masz większy nadgarstek :))

A obydwa DB fajne, jak chcesz bardziej 'z jajem' do Jugg (rozważyłbym inny kolor- jak szaleć to szaleć), jak bardziej zachowawczo to tryciak.

P.S. zamawiać jednej sztuki samemu z ich strony się nie opłaca - 50$ za wysyłkę i pewne opłaty, napisz do Marcina z Atomictime ;)

:
Doszła ankieta i Seiko.
Nadal za tryciakiem. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Tryt

:
Tryt

:
1) Juggernaut
2) DN tylko za tryt. Choć da się z trytem i taniej i fajniej. Jedyny plus. że to T-100 hmmm
3) Może dorzuć do listy jeszcze jakieś Casio z kalkulatorem :złośliwiec:

:
Zdecydowanie SEIKO. Szyk i elegancja...

Jarek
:
Tryciak.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
tryt :)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
W sumie można lepiej wydać 2 k pln :oops:

Jak już musisz to DB+tryt - świeci jak latarka ;)
A tak to trochę dziwne zestawienie so 2x DB nurki + elegancie Seiko hmmm

World Wide Watches
:
pasti Zestawienie jak najbardziej dziwne dlatego, że jeden i drugi typ zegarka już mam. Coś bym kupił, tylko sam nie wiem co :)) Jadę dzisiaj poszukać przymiarki Seiko ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.