Marina Militare 6497 1950 double pencil
Odpowiedz do tematu

:
Pomóżcie... zrobiłem zamówienie u Getata i przyszedł mail z potwierdzeniem, ale nie widzę tam żadnego linku do płatności przez Paypal. Jak to się płaci?

If in doubt, FLAT OUT!!!
:
O ile pamiętam, a było to dawno , dostaniesz drugiego maila.
Ale może ktoś wie lepiej.

Skate or die!
:
Tak będzie mail do płatności i to nie będzie prędko :)
Z Getat trzeba być cierpliwym, ja od zamówienia do odbioru przesyłki czekałem 2 miechy, a na możliwość płatności przez paypala 10 dni.

:
OK, mail przyszedł dzisiaj po południu. Dzięki za info pifko
Za to w międzyczasie napisał majfriend z dajiwatch że ma zegarek ale bez tarczy i będzie jej szukał przez 14 godzin hmmm Dobrze że mi tarcza niepotrzebna bo i tak miała iść do wymiany :))

Ostatnio zmieniony przez Sentinel 2017-03-10, 21:02, w całości zmieniany 1 raz
If in doubt, FLAT OUT!!!
:
pyk :)

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Zamiast zegarka przyszedł zestaw 'do it yourself' :głową w mur: Mam nadzieję, że niczego nie brakuje hmmm
Może ktoś fachowym okiem sprawdzić? Nie widzę pierścienia dystansowego, ale tutaj werk jest chyba mocowany na blaszki wpuszczane w kopertę???



Oczywiście tarcza i wskazówki zamówione osobno, ale Getat nawet ich nie wysłał a kasę otrzymał miesiąc temu :głową w mur:

If in doubt, FLAT OUT!!!
:
Ale jaja. No oni sobie od zawsze śmiało poczynają... pewnie za miesiąc przyjdzie :))

Skate or die!
:
Można pomysleć, że IKEA weszła w segment zegarków :P

:
Nie widzę koła minutowego i podkładki pod tarczę.
Na werku nie było takiej "fabrycznej" wskazówki minutowej?

:
Sentinel, brakuje koła minutowego i takiej cienkiej jak folia blaszki pomiędzy tarczę i koło minutowe


...ooooo Hegemon mnie ubiegł

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2017-04-12, 10:07, w całości zmieniany 1 raz
:
W tym zestawie nie będzie pierścienia centrującego, bo są od tego te małe blaszki i śrubki, które masz w lewym dolnym rogu. Reszta tak jak napisał Santino i Svedos.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Brakuje koła minutowego, znaczy się że werk jest wybrakowany? Czyli reklamować? Gdzie znajdę jakieś foto jak to powinno poprawnie wyglądać? I ta folia/blaszka też jak wygląda?

EDIT:

Foto ze strony dajiwatch


i ze strony jacksontse


Na moje niedoświadczone oko nie widzę różnic prócz tej "fabrycznej" wskazówki hmmm

Ostatnio zmieniony przez Sentinel 2017-04-12, 21:34, w całości zmieniany 2 razy
If in doubt, FLAT OUT!!!
:
Koło i blaszka jest dodawana do werku luzem.

:
Czy to te elementy na tym zdjęciu? Dodatkowe koło widzę, ale blaszki nie jestem pewny...


Jak będę pisał do majfrienda to koło minutowe będzie minute wheel ale jak przetłumaczyć tą blaszkę?

Ostatnio zmieniony przez Sentinel 2017-04-12, 22:55, w całości zmieniany 1 raz
If in doubt, FLAT OUT!!!
:
Sentinel napisał/a:
blaszki nie jestem pewny...

To to żółte kółko.

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.