Zwrot zegarka do Chin
Odpowiedz do tematu

:
Podróby tego modelu i pochodnych, na OLX wyglądają tragicznie , zły moduł , zły wyświetlacz , zła czcionka na bezelu .

:
Do tej pory to tak wyglądało. Mój to jest jakiś wybryk podróbkowy chyba ;)

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Podróbka i tyle a moduł oryginalny do tego zegarka to groszowe sprawy, to co się dziwita, jak taniej wsadzić oryginała :D

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
ALAMO napisał/a:
Mam takie samo przemyślenie jak chłopaki.
To sprzedawca z dużo ilością komentarzy i bardzo wysokimi ocenami hmmm
Nie wydaje mi się żeby mógł takie wałki robić na dłuższą metę hmmm
A w produkcie tak wysoko seryjnym drobne zmiany są jak najbardziej możliwe, jeśli my mamy serie tego samego modelu różniące się detalami to co powiedzieć o fabryce która wypuszcza milion ?


Z tym że jeśli chodzi o śrubki na deklu to wszystkie "G" mają je takie same - niezależnie od modelu. Moim zdaniem to bardzo dziwna sytuacja bo faktycznie jeśli się ma moduł oryginalny to jaki jest sens podrabiać całą resztę która jest dużo tańsza niż moduł.

Ja bym jeszcze podszedł do jakiegoś punktu gdzie ten model jest dostępny i optycznie porównał...

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
A może rzeczywiście zagadać do ZIBI lub tajmtrenda (nie mylić z majfrendem) jak radzi Iks hmmm

Oby tylko policji nie nasłali :D

:
Dla bezpieczeństwa napisałem do Casio Europe :D :)

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
A pomijając fakt wątpliwej oryginalności to zegarek i tak brzydki jak noc listpopadowa :oops:

Jest sporo lepszych G i ja tam wolę sę bezpośrednio z Japonii zamawiać...tanio nie jest, ale przynajmniej nie przysyłają takich gnomów ;)

World Wide Watches
:
No za ładny to on nie jest, czy to oryginalny czy nie :D Ale co ja mam zrobić? Ja tu tylko sprzątam ;) :D

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Panowie na kizi była sytuacja, że jakiś oficjalny sklep w PL sprzedawał podróbki Casio Edifice. Nie ma co wysyłać do zibi bo tam nie nikt nie pomoże.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ale prokurator powinien nono

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.