Kornel's JAJECZNICA
Odpowiedz do tematu

:
Super zdjęcia :) pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Jak zegarek super to i zdjęcia muszą być takie same. :))

Ostatnio zmieniony przez zmisz 2014-07-24, 15:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Jak tak, to masz do kompletu, bo wczoraj skończyłem :)






FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555, świetny komplet :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Piękne fotki, świetny zegar, doskonały pasek ... Gratuluje Kornel nabytku, a kumotrom Tomek i nick555 - wprawnej ręki ;)

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
...........z paskiem Przemka istny wypas :))

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Bardzo udany zegar pifko Może kiedyś przekonam się do Eco hmmm

:
Gratuluje zsgarka!

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
A dodam ze swojej strony, że data produkcji zegarka to 04.2014 :)
Ładnie się synchronizuje i oprócz nie trafiania idealnie sekundnika to zegarek bardzo fajny.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
nie trafiania idealnie sekundnika to zegarek bardzo fajny.

Ale tylko do 30-ej sekundy :twisted: , potem trafia :))

Słoniu napisał/a:
Może kiedyś przekonam się do Eco hmmm

Lepiej nie :złośliwiec: , jest tyle fajnych, kwarcowych, chrono .. Tylko kłopot i zmartwienie ..

:
Tomek napisał/a:
Lepiej nie :złośliwiec: , jest tyle fajnych, kwarcowych, chrono .. Tylko kłopot i zmartwienie ..


A kłopotów mi ostatnio nie brakuje w przeciwieństwie do czasu na forum... :(

:
Zegar, proszę ja was, zajobongo! Jak sobie kupię samolot, to do kompletu z tym zegarkiem!

Ostatnio zmieniony przez robinp 2014-07-26, 14:01, w całości zmieniany 1 raz
:
Kurcze oglądam ten zegarek i tak mi się wydaje, że dołożyli AR bo taka lekko niebieska obwódka przy polerowanym ringu. Nie jestem pewien i nie mogę nigdzie tego znaleźć.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.