Zegar na co dzień
Odpowiedz do tematu

:
Dorian06 napisał/a:
lenio napisał/a:
mazik77 napisał/a:
Dorian06, mod to chyba za dużo powiedziane :) Ale tak to wygląda, zegar sprawdzi sie do koszuli i do kąpielówek.

Obrazek


A co tu było modowane? Fajny ten zegar. Drogie to

Co do ceny się nie wypowiem. Bo nie wiem.

2100 PLN na stronie Balticusa :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Zdecydowałem się w końcu na DS 1, nie wiem tylko jeszcze w jakiej wersji kolorystycznej. Zegar ponadczasowy, spełnia warunki zegarka codziennego i co ważne jest dużo tańszy od Stowy - po dołożeniu trochę grosza starczy na jakieś fajne Seiko albo OS. A wiadomo, że lepiej mieć dwa zegarki niż jeden :))

:
Na Kizi leży limitka DS1. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Leżała. Już jest po zawodach..

:
ALAMO napisał/a:
Masz i nie błądź więcej.

Obrazek


Jaki to model bo Nie widzę go nigdzie i ile kosztuje nowy , dO czego ta czerwona wskazówka. .?

tiktak
:
OrientStar GMT. Czerwona wskazówka od GMT. ;)
Leży na bazarku. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
A co to GMT , powinienem wiedzieć?

Ostatnio zmieniony przez Ostar124 2016-12-21, 22:31, w całości zmieniany 1 raz
tiktak
:
Ostar124 napisał/a:
A co to gtm


GMT. Druga strefa czasowa. Tzn. wskazówka, która pokazuje godzinę w innej strefie czasowej.

:
Dorian06 napisał/a:
Leży na bazarku.

I, póki nie trafię w totka, niech tak zostanie. Najlepiej z jeszcze jednym OSem który na bazarku się poniewiera.

:
Mariusz, a grasz chociaż :?: ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Czasem podatek od naiwności wypada uiścić. :oops:

:
Mariusz, znaczy, że zdrów. pifko Bo są tacy co liczą na wygraną nie grając. ;) :D

Ostatnio zmieniony przez Dorian06 2016-12-23, 06:36, w całości zmieniany 1 raz
Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.