Zegar na co dzień
Odpowiedz do tematu

:
satanic666 napisał/a:
A Gerlach nie, deczko większy, ale...

Obrazek


ta wersaj to jest już raczej mało dostępna :)) to limitka robiona dla kizi

:
... i raczej poza budżetem 3000 zł :)

:
ALAMO napisał/a:
... i raczej poza budżetem 3000 zł :)

:shock: :shock:

:
prezesso napisał/a:
O! Właśnie, Archimede. Styl ten sam, unitas ten sam, jakość prawie ta sama a budżetu połowa ;)
Zostanie na seiko :))


Kolega chyba nieaktualny z cennikiem. Na dzisiaj to cena Stowy i Archimede jest prawie jednakowa ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
a widział na bazarku? To co się wymądrza plask

Skate or die!
:
mazik77 napisał/a:
Dorian06, mod to chyba za dużo powiedziane :) Ale tak to wygląda, zegar sprawdzi sie do koszuli i do kąpielówek.

Obrazek


A co tu było modowane? Fajny ten zegar. Drogie to?

- Proszę opisać siebie w trzech słowach.
- Leniwy.
:
lenio napisał/a:
mazik77 napisał/a:
Dorian06, mod to chyba za dużo powiedziane :) Ale tak to wygląda, zegar sprawdzi sie do koszuli i do kąpielówek.

Obrazek


A co tu było modowane? Fajny ten zegar. Drogie to?

Środkowe ogniwa bransolety zmatowione.

[ Dodano: 2016-11-30, 13:44 ]
Co do ceny się nie wypowiem. Bo nie wiem.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
prezesso napisał/a:
a widział na bazarku?


Eee ale taki oblatany? My tu o nówkach mówimy :złośliwiec:

lenio napisał/a:
Drogie to?


Zależy jak na to patrzeć ;) Teraz promo (o ile sie nie skończyło) to 2,2k

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Archimede bardzo fajne, ale to ten sam przedział cenowy co Stowa. Balticus też jest w pytę, ale nad nim będe zastanawiał się w 1 kwartale przyszłego roku - wtedy też planuję zakup jakiegoś mniej formalnego zegarka. Póki co chce mieć coś w miarę uniwersalnego i grającego z koszulami i marynarkami. Kusi mnie też DS1, nie wiem czy do codziennego katowania w korpo nie byłoby to lepsze niż Stowa. A tak btw jak wygląda sprawa ściągnięcia tego zegarka z Niemiec, czy trzeba liczyć się z jakimiś dodatkowymi opłatami?

:
nomad napisał/a:
jak wygląda sprawa ściągnięcia tego zegarka z Niemiec, czy trzeba liczyć się z jakimiś dodatkowymi opłatami?


W UE nie ma żadnych dodatkowych opłat ;)

DS1 oklepana, jak już musisz to bierz lepiej Stowe

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
W jakiej cenie jest ta Cytryna :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
DS1 oklepana ale daje rade i za 10 lat też będzie dawała to jeden z fajniejszych casualowców i do szortów i do garniaka

:
Michał napisał/a:
DS1 oklepana, jak już musisz to bierz lepiej Stowe

Zabrzmiało to trochę jakby ta Stowa była złem koniecznym :) Krótka piłka - co mam w końcu brać z powyższych, bo po obejrzeniu mnóstwa zegarków nic innego nie przychodzi mi już do głowy.

:
nomad, po prostu uważam, że można kupić podobny zegarek od Gerlachów albo Steinharta za dużo mniejsze pieniądze ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Jak nowy to stenek, albo sobie zrobić. Jak używka to brać Archimede z bazarku

Skate or die!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.