Zegarek typu "stealth" - poszukiwania
Odpowiedz do tematu

:
a Osoba Hegemon nie może sobie takiego kupić?
http://www.dutyfreeisland...tdoor-gps-watch

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Żeby mnie prąd kopnął?
:D

Poza tym, to chyba bydle?

:
ale osoba przecież też nie ułomek jakiś hmmm ze 180pare centymetrów wzrostu ma hmmm fakt noga jak u gejszy ale zegarek nie na nodze się nosi

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ręce też mam chyde - szczególnie lewą ;)

:
Santino napisał/a:
Ręce też mam chyde - szczególnie lewą ;)

To na prawą. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
A może


"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
no co, prawie stealth ;) :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ok, ok - tylko już dawno tu był pokazywany ;)

:
Santino napisał/a:
był pokazywany


Aaa to sorry, umknęło mi :oops:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ja znalazłem coś takiego

image hosting no register

Łapie się na stealha? hmmm

Skoro nie stać na rolexa ,
będziem nosić pierdzielexa
:)
:
Widziałem dziś w salonie SWISS tego Rudolfowego Luminoxa - bardzo fajny zegarek, szkoda, że nei automat.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
Widziałem dziś w salonie SWISS tego Rudolfowego Luminoxa - bardzo fajny zegarek, szkoda, że nei automat.

Mówiłem że fajny , a to że nie automatyczny , to dla kogoś będzie wadą a dla innego zaletą .

:
Jak to z tymi stealthami jest? Tam ma się co świecić ?
Jakaś ciemna luma ma być? Bo z tych ciemnych to jeszcze batmany jakieś są hmmm . Czym to się różni?

Skoro nie stać na rolexa ,
będziem nosić pierdzielexa
:)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.