Pam modyfikacje.
Odpowiedz do tematu

:
prezesso, pifko pifko

:
ale za ten pomysł - Jeśli się dogadacie - to ja poproszę, żeby ktoś pomógł mi to ogarnąć...
to wtedy chętnie się dołączę do zakupu koperty.

Skate or die!
diver
[Usunięty]
:
co tam z moim pw, nie będę pisał która osoba nie odpowiedziała, a miała ;)

:
prezesso napisał/a:
ale za ten pomysł - Jeśli się dogadacie - to ja poproszę, żeby ktoś pomógł mi to ogarnąć...
to wtedy chętnie się dołączę do zakupu koperty.


ja mam taką kopertę na prototypa
mam też dremel w domu , ale to chyba za duża robota na taki sprzęt
zobaczymy co Ciech odpisze

diver
[Usunięty]
:
szlifowanie 01mm to cały dzień na nierdzewce ;)

:
Ciech mnie znięchęcił :/
stwierdził, że powierzchnie i kanty nie będa takie jak fabryczne i będą wkurzać
jednym słowem ładnie będzie
czyli zostaje tylko 47mm, dla mnie za dużo

:
:(

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
A na HF ile sobie panowie życzą za taki "reshape"? Jeżeli w ogóle ktoś by się tam podjął takiego zbiorowego zamówienia...może coś by dało sie wynegocjować sensownego.
Tu kolega sprzedaje zegarek w takiej kopercie.
http://www.homageforum.co...hp?f=21&t=39875

Kuba
:
pooglądałem zdjęcia tych reshape'ów
o ile zmiana krawędzi wygląda w miarę, to głębsze ingerencje w kształt wyglądają rzeczywiście słabo (vide Ciech)
pozostaje trzymać się 44mm 6152 (1950), 45mm Radków
większy wybór zaczyna się przy 47mm - ale dla mnie to za dużo

i jest coś na rzeczy z chińskimi pamami, znikają i są "chwilowo" niedostępne

:
Też oglądałem reshapy. Jest słabo, bo o ile wiekszość chińskich kopert przed ingerencją już ma kiepsko poprowadzone krawędzie (np obcięte na prosto kanty przy 1950 bo złapały się w maszyne przy szlifowaniu uszu) to po niej jest niewiele lepiej.
Do tego koperty rzeczywiście poznikały-na stronach pusto, getat ma jakieś resztki (plus wiadomo jak u nich z odpisywaniem i wysyłką-kiepsko). Na ebay wisi jedna, bez crownguarda ale słabo zrobiona. Pisałem trochę maili do sprzedawców i też lipa. Davidsen zaproponował mi najwyżej sterylną kopertę do zwykłego luminora, w pełnej polerce (szczotkowanych brak) za 150$.
Jedyne mini fiddy jakie widziałem to z podróbek pod asian 7750 z wywalonym modułem chrono. Nieprzydatne.
edit-ewentualnie u podróbkarzy koperty 44 mini fiddy z szafirem i AR za 120$ pod ST25. (dzisiaj dostałem maila) Ale z niekoszernym deklem więc trzeba by było szukać sterylengo który będzie pasował.

Ostatnio zmieniony przez carpetmonster 2016-12-14, 10:21, w całości zmieniany 2 razy
:





:
Dajesz !
Co to za mechanizm w tej z prawej ?

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
Bofff kupiłeś?
Koperty fajne i ta tarcza z łodzią też super.

:
teston napisał/a:
Dajesz !
Co to za mechanizm w tej z prawej ?


Mołnia Tomek.

:
Krzychu, a nie ładniej zabrzmi, że to ruski roleks :))
Bofff
Duża ma ładne proporcje, ale tarcza i dekiel do zmiany (tracza do przemalowania). Kopertam (ładne uszy), wskazówki i mechanizm, klasa!
Mała to istna karykatura, ani to MM ani VDO. Ładny ma tylko mechanizm :oops:

........tak bardzo subiektywnie :oops:

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.