Durny temat niezdecydowanej dziewicy
Odpowiedz do tematu

:
Ten w radkowej kopercie i z tarczą california.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Zardzwiałek... No tak. Zapomniałem o nim. Muszę wreszcie naprawić.
pifko


Ostatnio zmieniony przez prezesso 2016-11-19, 12:28, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
..........dokładnie ten!
pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Hahahaha, chyba sie wyleczylem z PAMa :D

Te podstawowe modele 8-o dniowe (560/510/562/564) zostały wprowadzone na rynek pare lat temu z klasycznymi kanapkowymi tarczami, co mogloby sie wydawac oczywiste. Jednak przynajmniej od poczatku tego roku kanapki zostaly zastapione tarcza z drukaki - plask i nadruk nawet nie jest 3D :facepalm:
Cwaniaki nie zmienili nawet oznaczen modeli, po prostu zaczeli montowac inne tarcze. Niektórzy twierdza, ze ze wzgledów marketingowych - chcesz kanapke - kup wyzszy model.

Temat na WUS: http://forums.watchuseek....ls-2774170.html



Jak dla mnie to jest niezly przekręt...

Ostatnio zmieniony przez muchacho_ 2016-11-19, 16:41, w całości zmieniany 1 raz
:
Ten przekręt nazywa się marketing i cięcie kosztów :D

:
ciężka historia
to oszczędność 10 usd na zegarku za 5000 usd
aż ciężko ogarnąć

:
Pamy bardzo mi się podobają, jednak przez takie zagrywki "marketingowe" nie mam oporów przed kupieniem homara

:
Ciesze sie, ze to odkrylem bo gdybym kupil nieswiadomie i dostal tarcze z drukarki to bym chyba dostal zawalu serca przy otwieraniu pudelka :D

:
A już miałem kupić, ale teraz to nie kupię ...
:D :D :D

:
Panerai ogólnie idzie po bandzie. Zwróćcie uwagę na wodoszczelność nowych modeli (PAM00687, 685) :D
Jak dla mnie to istna pomyłka ;)

edit: Żeby nie było ;) to bardzo lubię Panerai, zwłaszcza modele Vintage :oops:

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2016-11-19, 17:18, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
ALAMO napisał/a:
A już miałem kupić, ale teraz to nie kupię ...
:D :D :D


Przeciez jest napisane, ze to temat niezdecydowanej dziewicy :złośliwiec: :)) :D

:
muchacho_, niezły wałek, mam nadzieję że "homary" nie podłapią i zostaną kanapkowe :D

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
muchacho_ napisał/a:
...
Jednak przynajmniej od poczatku tego roku kanapki zostaly zastapione tarcza z drukaki - plask i nadruk nawet nie jest 3D :facepalm:
...

:shock: facepalm
Co nie zmienia faktu, że znajdą się chętni. :D

Miałem kiedyś Getata. Bardzo fajny był. Gdyby był bez wady to na 100 % miałbym go do teraz.
Muszę się rozglądnąć za "Pamem" 233. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Miałem kiedyś Getata. Bardzo fajny był. Gdyby był bez wady to na 100 % miałbym go do teraz.


Było wysłać do kogoś celem naniesienia poprawek lumy i byłoby git :P

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
O datę mu pewnie chodzi :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.