Durny temat niezdecydowanej dziewicy
Odpowiedz do tematu

:
satanic666 napisał/a:
O datę mu pewnie chodzi :))

pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
muchacho_ napisał/a:
Ciesze sie, ze to odkrylem bo gdybym kupil nieswiadomie i dostal tarcze z drukarki to bym chyba dostal zawalu serca przy otwieraniu pudelka :D

Albo tarczę z drukarki z takim serduchem :złośliwiec: :złośliwiec:

pic upload

:
Teraz ceny używek z kanapkami poszybują...

:
Cytat:
Te podstawowe modele 8-o dniowe (560/510/562/564) zostały wprowadzone na rynek pare lat temu z klasycznymi kanapkowymi tarczami, co mogloby sie wydawac oczywiste. Jednak przynajmniej od poczatku tego roku kanapki zostaly zastapione tarcza z drukaki - plask i nadruk nawet nie jest 3D :facepalm:


:shock: ja pierodle toż to jakaś kpina :facepalm:

Ostatnio zmieniony przez bandi 2016-11-19, 22:44, w całości zmieniany 1 raz
:
A dlaczego Panerai robi takie numery klientom? Bo może. cool

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Dokładnie.
Z Paneraiem to trochę jak z Apple, wielbicieli nic nie zrazi :złośliwiec:

:
Woytec, Iks, pokażcie mi producenta zegarków, który nie może :P

Poza tym nie kumam tego zdziwienia, przecież najbardziej kultowy PAM 000 nie ma tarczy kanapki hmmm

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
bert69, ale to nie chodzi o to, że każdy Pam musi mieć kanakę.
Ale jak dany model ma, a od teraz mu zmieniają i nie ma. W dodatku nie zmieniają oznaczenia tego modelu.
To imo słabe jednak.

Tak jak z tymi surowymi unitasami w limitowanej edycji.

:
Ok. Mogę zrozumieć zaskoczenie, ale ten fakt jest znany już od dość dawna :/

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
Nie rozumiem takiego cięcia kosztów, bo chyba tylko o to tu chodzi (tarcze, zmniejszenie WR) hmmm

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Krajsys majo tam to tno koszty ;)

:
Oszczędza 50$ na sztuce x milion egzemplarzy = fura kasy i to w $. :))
To co się dziwicie. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
.....tylko jak dla mnie, jest to pozbywanie się DNA firmy (nie wspominam o zerze)
Fakt, polują na innego klienta!, który chce Pama bo jest drogi i modny.


.................aby nie było, że tylko jadę po........zawsze można nabyć / tego właściwego/, z drugiej ręki.

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2016-11-20, 12:20, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Dorian06, 500+

Poza tym, Panerai jak każda firma zegarkowa ewoluuje ;) Czy to jest dobry kierunek? Trudno powiedzieć. Nam tutaj może on się nie podobać ale podejrzewam, że producent robi sobie jakieś badania, na podstawie których podejmuje decyzje :/

Jeśli chodzi o tarczę kanapkową, to sądzę, że obecnie żaden model serii Luminor (nie dotyczy 1950 i Due) jej nie posiada :(

Wracając do rozterek autora wątku. Można szukać na rynku wtórnym serii Q. Choć podobno można jeszcze gdzie nie gdzie wyrwać sztukę nówkę :)

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
bert69 napisał/a:
Ok. Mogę zrozumieć zaskoczenie, ale ten fakt jest znany już od dość dawna


Widocznie nie tak znany bo jak widac ja i kilka innych osob tutaj o tym nie wiedzielismy. Zwlaszcza, ze ta informacja nie jest latwo dostepna i trzeba szukac no forach tematycznych. Sam znalazlem to wlasciwie przez przypadek.

jimmy napisał/a:
Nie rozumiem takiego cięcia kosztów, bo chyba tylko o to tu chodzi (tarcze, zmniejszenie WR)

No nie przesadzajmy, raczej nie jest to ciecie kosztow bo to sa jakies groszowe (doslownie) roznice. Bardziej bym obstawial, ze to jest ten durny marketing i proba nakierowania konsumenta zeby wydal wiecej kasy na wyzszy model.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.