Poprzedni temat «» Następny temat
Durny temat niezdecydowanej dziewicy

Rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? (tj. sprzedać wszystko i kupić PAMa)
TAK
44%
 44%  [ 25 ]
NIE
55%
 55%  [ 31 ]
Głosowań: 56
Wszystkich Głosów: 56

Autor Wiadomość
muchacho_ 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 01 Wrz 2012
Posty: 4103
Skąd: PL
 #1   Wysłany: 2016-11-17, 19:40   Durny temat niezdecydowanej dziewicy

A dobry wieczór :)

Ostatnio w temacie "co ci wpadło w oko" wrzucałem PAMa 510, chyba jeden z najbardziej klasycznych wzorów, tylko w wersji 8-o dniowej. Oczywiście nie mam środków zęby sobie taki zegarek kupić, jednak gdybym wystawił do żyda cale pudełko to byłbym dosyć blisko.

Pytanie czy warto pozbywać się całej kolekcji (skromnej bo skromnej, ale jednak) i zostać jednozegarkowcem? Wiem, ze to dosyć indywidualna kwestia, ale może ktoś już robił takie dramatyczne ruchy i może podzielić się wrażeniami ;)

Dla przypomnienia, obiekt pożądania:


_________________
Ostatnio zmieniony przez muchacho_ 2016-11-17, 20:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
satanic666 
Klon Sprzedawcy Ryżu


Pomógł: 90 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 9183
Skąd: Ostrów
 #2  Wysłany: 2016-11-17, 19:45   

Ja bym na to poszedł :popcorn:
 
 
muchacho_ 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 01 Wrz 2012
Posty: 4103
Skąd: PL
 #3  Wysłany: 2016-11-17, 19:48   

satanic666, poszedłbyś bo pewnie czyhasz na coś z mojego pudełka, a to się nie liczy :))
_________________
 
 
Ptaku 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 2694
Skąd: Jablonna
 #4  Wysłany: 2016-11-17, 19:51   

Ja miałem podobny dylemat i zrezygnowałem, mieć jeden zegarek to tak jak by mieć tylko jeden rodzaj alkoholu, a przeciw człowiek musi z różnych źródeł czerpać radość, jedno choć najlepsze szybko się znudzi
_________________
Moje video prezentacje zegarkow
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #5  Wysłany: 2016-11-17, 19:52   

Nie.
Zamykać wątek ? :złośliwiec:
_________________
 
 
muchacho_ 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 01 Wrz 2012
Posty: 4103
Skąd: PL
 #6  Wysłany: 2016-11-17, 19:56   

Ptaku napisał/a:
Ja miałem podobny dylemat i zrezygnowałem, mieć jeden zegarek to tak jak by mieć tylko jeden rodzaj alkoholu, a przeciw człowiek musi z różnych źródeł czerpać radość, jedno choć najlepsze szybko się znudzi


No właśnie trochę się tego boję że mogłoby mi się znudzić. Z drugiej strony zauważyłem, że coraz częściej potrafie nosic jeden zegarek przez tydzien lub dluzej i nie odczuwam potrzeby zmiany ;)

ALAMO napisał/a:
Nie.
Zamykać wątek ?


Jeszcze się wstrzymajmy :)) :popcorn:
_________________
 
 
Santino 



Pomógł: 151 razy
Wiek: 48
Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 48250
Skąd: Łódź
 #7  Wysłany: 2016-11-17, 19:57   

muchacho_, przymierzałeś go już, tego Pama?

Jak dobrze leży, to se kup.
_________________
https://instagram.com/santinoleathercraft?utm_medium=copy_link
 
 
Iks 
Klon Właściciela Krajowego K. Ryżowego


Pomógł: 136 razy
Wiek: 39
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 16357
Skąd: Inąd
 #8  Wysłany: 2016-11-17, 19:57   

IImo to zależy jaka kolekcja i jaki graal. Ja, Twojego zbiorku bym na ten konkretny zegarek nie poświęcił. Pamowe klimaty można zgłębić przez niezłe homarki, są też takie bez wrażliwych napisów np na getat. Ponoć nawet kąpać się w tym można. Można też pewnie pogadać z bofffem i skołować jakiegoś hornluga albo innego składaka :złośliwiec:
_________________
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
 
 
tomaliusz 
Klon Starszego Ryżowego
Król Kartofla


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 43 razy
Wiek: 43
Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 11484
Skąd: Łódź
 #9  Wysłany: 2016-11-17, 19:58   

Ja często stoję przed tym dylematem:
http://czwarty-wymiar.pl/viewtopic.php?t=2752
Sprzedać wszystko i kupić jeden, dwa lepsiejsze czy jednak nie :/
Na pewno nie mam problemu z Panerai-em, bo nawet jak sprzedałbym wszystko to i tak większa połowa zabraknie :D
A po ostatnim zakupie, Parnisie Ultimate z taką kopertą nosi się rewelacyjnie i taki Pam to marzenie :)
No ale jednozegarkowcem to na pewno nie zostanę, chociaż trzy sztuki to minimum, np. G trzeba mieć ale to w sumie groszowe sprawy i jeszcze jaki diverek + ten Pam ... i tak mógłbym żyć :))
Myślę że warto, bo jak teraz o nim tak poważnie myślisz to w końcu go kupisz, po co czekać ;)
A później pomalutku coś dokupisz, odkupisz, jak się odkujesz i jak oczywiście przez ten czas przeżyjesz na tym pasztecie :D
Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2016-11-17, 20:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
arecki 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
vel vandit


Pomógł: 20 razy
Wiek: 40
Dołączył: 14 Lip 2014
Posty: 4045
Skąd: Wołomin
 #10  Wysłany: 2016-11-17, 20:01   

Temat nie jest głupi ale pod warunkiem ze tej jeden jedyny zegarek bedzie tym "wymarzonym" inaczej to nie zadziała...
Przymierz tego pama, pogadaj z nim...jak zaiskrzy to wysprzedawaj i kup. Chociaż wątpie żebyś wytrzymał....

Bardzo dobre pamopodobne homary robi diveas, nowy 999 trumpów, moze od tego zacznij?
 
 
muchacho_ 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 01 Wrz 2012
Posty: 4103
Skąd: PL
 #11  Wysłany: 2016-11-17, 20:05   

Santino napisał/a:
muchacho_, przymierzałeś go już, tego Pama?

Jak dobrze leży, to se kup.


Si, do tego mialem jakies homarki po drodze i zawsze ciągnęło mnie w tym kierunku.

Iks napisał/a:
IImo to zależy jaka kolekcja i jaki graal. Ja, Twojego zbiorku bym na ten konkretny zegarek nie poświęcił. Pamowe klimaty można zgłębić przez niezłe homarki, są też takie bez wrażliwych napisów np na getat. Ponoć nawet kąpać się w tym można. Można też pewnie pogadać z bofffem i skołować jakiegoś hornluga albo innego składaka


No homarki juz przerabialem, mialem m.in. Getata. Są świetne, ale gdzies tam burak z tylu głowy czasem sie odzywa ;)

tomaliusz, to tez jest jakis plan, ale tych najciekawszych (np Tuna sbbn015) ciezko bedzie odkupic. Dlatego moze warto sie jeszcze wstrzymac troche i po prostu dozbierac hmmm
_________________
 
 
Mariusz 
Klon Sprzedawcy Ryżu


Pomógł: 48 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Cze 2011
Posty: 9788
Skąd: z ...
 #12  Wysłany: 2016-11-17, 20:06   

tomaliusz z klawiatury mi zdjął. Sprzedaj co masz, kup Pama a potem sobie kolekcję odbudujesz.
 
 
bert69 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 22 razy
Wiek: 54
Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 2748
Skąd: WZ
 #13  Wysłany: 2016-11-17, 20:06   

Z tym zegarem można zostać jednozegarkowcem :) To Bardzo uniwersalny zegar :P Zależy to tylko od założonego w danym momencie paska.
Ja po zakupie 560 każdy nowy zegar porównuję do niej i żaden niema szans na jej przebicie. Wciąż to jest mój ulubieniec. Nawet Omega PO przegrywa :/
_________________
Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
 
 
muchacho_ 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 01 Wrz 2012
Posty: 4103
Skąd: PL
 #14  Wysłany: 2016-11-17, 20:13   

arecki napisał/a:
Temat nie jest głupi ale pod warunkiem ze tej jeden jedyny zegarek bedzie tym "wymarzonym" inaczej to nie zadziała...
Przymierz tego pama, pogadaj z nim...jak zaiskrzy to wysprzedawaj i kup. Chociaż wątpie żebyś wytrzymał....

Bardzo dobre pamopodobne homary robi diveas, nowy 999 trumpów, moze od tego zacznij?


Tylko dievas ma zupelnie inne koperty hmmm

[ Dodano: 2016-11-17, 20:14 ]
Generalnie widzie, ze większość głosów jest za. W sumie myslalem, ze wybijecie mi ten pomysl z glowy :)) :D
_________________
 
 
satanic666 
Klon Sprzedawcy Ryżu


Pomógł: 90 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 9183
Skąd: Ostrów
 #15  Wysłany: 2016-11-17, 20:17   

A czemu jak jest szansa, a to tylko zegarki zawsze można odkupić, a spróbować warto cool
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum